قیمت اتریوم به ۱۳ هزار دلار می‌رسد؟

در صورت تکرار تاریخ و شکل‌گیری شاخص فراکتال اتریوم می‌تواند در دو ماه آینده تا ۱۳ هزار دلار رشد کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تجارت‌نیوز، شاخص فراکتال در ارز دیجیتال اتریوم در سال ۲۰۱۷ باعث شد تا اتریوم بیش از ۷۰۰۰ درصد رشد کند و حالا در صورت تکرار تاریخ قیمت این ارز می‌تواند تا دو ماه آینده تا ۱۳ هزار دلار برسد.

همان الگوها در سال ۲۰۲۱ دوباره تکرار شد و رشد ۳۶۰ درصدی اتریوم را رقم زد.

شاخص فراکتال چهار الگوی فنی را مورد بررسی قرار می‌دهد. شاخص مقاومت نسبی، RSI تصادفی (stochastic RSI)، کندل چکش صعودی و فیبوناچی در شاخص فراکتال مورد بررسی قرار می‌گیرند. رشد اتریوم در سال ۲۰۱۷ با کندل چکش صعودی شروع شد و این ارز در ۶ ماه بیش از ۷ هزار دلار رشد کرد.

پس از مشاهده کندل چکش در نمودار ماهانه RSI اتریم به منطقه اشباع خرید صعودی کرد و به عدد ۹۴ رسید.

اتریم در ماه ژانویه سال ۲۰۱۸ به قیمت ۱۲۰۰ دلار رسید و یک قله دوگانه را تشکیل داد و محدوده ۲۳/۶ فیبوناچی به عنوان یک مقاومت پیش‌روی این ارز قرار گرفت.

شاخص فراکتال در سال ۲۰۲۱

شاخص فراکتال اتریوم در سه ماه آخر سال ۲۰۲۱ شباهت زیادی به سال ۲۰۱۷ دارد اما این شاخص نظم دقیقی ندارد و هنوز نمی‌شود در رابطه با سیگنال دادن این شاخص حرف زد.

اتریوم در ماه جولای امسال یک کندل صعودی در نمودار یک ماهه تشکیل داد و یک تحلیلگر در در این رابطه نوشت: اگر از منظر تاریخی شاخص فراکتال اتریوم دوباره اثربخش باشد می‌توانیم تا سطح ۲٫۶۱۸ فیبوناچی یعنی قیمت ۱۳ هزار دلار رشد کنیم.

اما برای این صعود باید منتظر صعود شاخص مقاومت نسبی اتریوم در نمودار ماهانه باشیم.

این مطالب را هم بخوانید:

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.