سلاح گل‌محمدی برای مهار مهاجم‌های الهلال کیست؟

فرشاد فرجی در آستانه بازی کردن در یکی از حساس‌ترین بازی‌های زندگی‌اش قرار دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، پرسپولیس در این پنجره تابستانی سه بازیکن کلیدی خود را از دست داد اما نفرات جایگزین خیلی زود جذب شده و به تمرینات اضافه شدند تا روند هماهنگی آنها با تیم شکل سریع‌تری پیدا کند. اما جدایی از پیش معلوم پرسپولیسی‌ها حسین کنعانی‌زادگان بود و یحیی برای این موضوع علاوه براینکه دو مدافع جایگزین جذب کرد، از هفته‌ها قبل فرشاد فرجی را به تناوب به بازی گرفت تا یک مدافع آماده و هماهنگ در اختیار داشته باشد.

عملکرد فرجی در مدت کوتاه نیم فصل حضورش در پرسپولیس قابل قبول بوده و او که از زمستان لیگ بیستم به سرخپوشان پیوست موفق به حضور در دو دربی شده که اتفاق قابل توجهی برای او محسوب می‌شود و از این رو می‌توان گفت او خیلی زود مورد اعتماد یحیی قرار گرفته است.

فرجی در آسیا بازی‌های ابتدایی مرحله گروهی را به دلیل ابتلا به کرونا از دست داد و دیرتر از بقیه به هند رفت اما در تاجیکستان و در بازی مهم مرحله یک هشتم کنار سیدجلال به میدان رفت و شب خوبی را سپری کرد. شماره ۳ سرخ‌ها حالا در آستانه حساس‌ترین بازی دوران فوتبال خود مقابل ستاره‌هایی مثل گومیس، پریرا و مارگا قرار دارد.

فرشاد روز گذشته در بازی دوستانه برابر سپاهان به میدان رفت و جذاب‌ترین تصویر ثبت شده از او جنگیدن با مدافع بلندقامت سپاهان یعنی شهریار مغانلو بود که چندی پیش کنار هم بازی می‌کردند. قطع توپ‌های فرجی و خراب کردن مثلث هجومی الهلال می‌تواند نقشی کلیدی در صعود پرسپولیس داشته باشد.

این مطالب را هم بخوانید:

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.