آخرین خبر از ۳ خرید احتمالی بارسا / فشار بازیکنان برای رسیدن به نیوکمپ

طبق گزارش رسانه‌های اسپانیایی، 3 گزینه خرید بارسلونا در حال تلاش برای رسیدن به تیم رونالد کومان هستند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، بارسلونا در این پنجره زیر نظر رونالد کومان می‌خواهد ۳ بازیکن را به اردوی تیم خود اضافه کند.

ممفیس دپای، جینی واینالدوم و اریک گارسیا ۳ بازیکنی هستند که با احتمال فراوان راهی بارسلونا می‌شوند در صورتی که باشگاه‌هایشان با بارسایی‌ها به توافق برسند.

 

آخرین اخبار ۳ خرید احتمالی بارسلونا به شرح زیر است:

ممفیس دپای

بارسلونا می‌خواهد برای ستاره هلندی لیون ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو هزینه کند. ممفیس سال آینده قراردادش با تیم فرانسوی به پایان رسیده و بازیکن آزاد می‌شود. او از تمدید قرارداد سر باز زده و می‌خواهد به بارسلونا برسد.

باشگاه بارسلونا برای بدست آوردن رضایت لیون حتی تصمیم گرفته تا «ساموئل اومتیتی»، مدافع فرانسوی خود را وارد معامله کند.

 

جورجینیو واینالدوم

ستاره هلندی تصمیمش را گرفته و می‌خواهد باشگاه لیورپول را به مقصد بارسلونا ترک کند. واینالدوم حتی می‌خواهد باشگاه لیورپول را تحت فشار قرار دهد تا هر چه سریع به انتقالش رضایت دهند.

مشکل خرید واینالدوم، عدم توافق لیورپول با بایرن مونیخ بر سر تیاگو است. بایرن مونیخ برای ستاره اسپانیایی ۳۰ میلیون یورو پول طلب کرده که لیورپول می‌خواهد این رقم را کم کند.

پیش از این برخی رسانه‌ها گفته بودند شاید بارسلونا تیاگو را خریداری کند که کومان این نظر را قبول نداشته و ستاره هلندی را نیاز خود می‌بیند.

به نظر می‌رسد با انتقال تیاگو به لیورپول در روزهای آتی، جینی واینالدوم نیز به بارسلونا برسد. او پس از اتمام بازی‌های ملی اکنون به انگلیس رسیده و می‌خواهد کارهای خروجش را سریع‌تر انجام دهد.

 

اریک گارسیا

مدافع سابق بارسلونا که عزمش را برای رفتن از تیم پپ گواردیولا جزم کرده درگیر توافق بارسا و سیتی شده است.

سیتی برای مدافع ملی‌پوش اسپانیایی ۲۵ میلیون یورو پول طلب کرده ولی بارسلونا نمی‌خواهد بیشتر از ۱۵ میلیون یورو برای ستاره ۱۹ ساله پول خرج کند.

پیش از این گفته شده بود که اریک گارسیا، منچسترسیتی را تحت فشار گذاشته تا با درخواست بارسلونا موافقت کنند.گارسیا می‌داند که در آینده بارسلونا می‌تواند به دفاع وسط اصلی این تیم لقب گیرد. دفاع بارسلونا با زوج پیکه و لنگله بسته شده و جایی برای اومتیتی در ترکیب نیست.بازیکنانی چون فیرپو و تودیبو نیز عمکلرد خوبی از خود نشان ندادند و گارسیا می‌تواند مدافع خوبی برای بارسایی‌ها لقب گیرد.

گارسیا در آکادمی بارسلونا ۹ سال فوتبال یاد گرفت و از سال ۲۰۱۷ برای منچسترسیتی بازی می‌کند. او در مجموع برای تیم پپ ۲۳ بار به میدان رفته است.البته فصل گذشته با مصدومیت لاپورت و عملکرد ضعیف اوتامندی، گارسیا بیشتر در ترکیب سیتی قرار گرفت.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.