آتش‌سوزی در بیمارستان دی تهران

یک بیمارستان در خیابان توانیر تهران دچار حریق شد. آتش سوزی بیمارستان دی، انبار دارو را درگیر کرد و سه طبقه از آن تخلیه شد.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از تجارت‌نیوز، آتش از انبار داروی این بیمارستان شروع شده و آتش‌نشان‌ها از گسترش آتش به نقاط دیگر بیمارستان جلوگیری کرده‌اند.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزییات این حادثه توضیح داد: ساعت ۱۰ و ۲۱ دقیقه یک مورد آتش‌سوزی در یک ساختمان درمانی در خیابان ولیعصر، خیابان توانیر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و سه ایستگاه آتش‌نشانی به همراه تجهیزات به محل حادثه اعزام شدند و در مدت زمان ۴ دقیقه به محل رسیدند.

وی در توضیح آتش سوزی بیمارستان دی ادامه داد: در این ساختمان پنج طبقه، در طبقه منفی یک، آتش‌نشانان مشاهده کردند که در یک اتاقک حدود ۱۰ متری که وسیله‌هایی مثل لباس، دمپایی و دستمال نگهداری می‌شد که بخشی از آن‌ها دچار آتش‌سوزی شده بود و خوشبختانه دود و آتش راهی به قسمت‌های دیگر و قسمتی که بیماران بودند وجود نداشت.

ملکی گفت: آتش‌نشانان در مدت زمان کوتاهی آتش را خاموش کردند و تخلیه دود انجام شد. خوشبختانه مشکلی برای بیماران و کارکنان ایجاد نشده و کار در بیمارستان همانند روال عادی در حال انجام است. تا دقایقی دیگر هم آتش‌نشانان محل را ترک می‌کنند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.