ستاره تاتنهام در ایران کرونا گرفت؟!

تست کرونای سون هیونگ مین ستاره تاتنهام پس از خروج از ایران و بازگشت به انگلیس مثبت شد.

به گزارش تازه نیوز، رسانه های انگلیسی گزارش داده اند که تست کرونای ۲ بازیکن این تیم مثبت اعلام شده که یکی از آنها سون هیونگ مین است.

بازیکنان تاتنهام روز پنج شنبه در کنار یکدیگر تمرینات خود را برگزار کردند تا برای دیدار روز یکشنبه برابر نیوکاسل آماده شوند و در پایان تمرین نیز از آنها تست کووید ۱۹ به عمل آمد که طبق ادعای رسانه ها، تست ۲ بازیکن این تیم مثبت شده که یکی از آنها سون هیونگ مین و دومی برایان گیل بازیکن اسپانیایی است.

این مسئله باعث شده است تا برنامه های تاتنهام برای دیدار با نیوکاسل به هم بریزد. حالا باید هر دوی سون و گیل به مدت ۱۰ روز راهی قرنطینه شوند و بدین ترتیب علاوه بر دیدار یکشنبه برابر نیوکاسل، مسابقه مقابل ویتس آرنهم در لیگ کنفرانس و جدال با وستهام از هفته نهم لیگ جزیره را از دست می‌دهند.

نکته نگران کننده این است که سون هیونگ مین در دیدار مرحله مقدماتی جام جهانی، ۹۰ دقیقه مقابل ایران بازی کرد و در پایان این مسابقه نیز به مدت چند دقیقه با علیرضا جهانبخش به صحبت پرداخت. اکنون به نظر می‌رسد که بازیکن ایرانی فاینورد نیز باید تست های مربوطه را انجام دهد تا از وضعیت سلامت خود مطمئن شود.

علاوه بر جهانبخش، این مسئله ممکن است سلامتی سایر بازیکنان تیم ملی ایران را نیز تهدید کند چرا که این ستاره کره ای به طور کامل در ترکیب تیم ملی کشورش به میدان رفت.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.