جدول پخش مدرسه تلویزیونی یکشنبه ۲۵ مهر

بر اساس اعلام آموزش و پرورش، جدول پخش مدرسه تلویزیونی برای یکشنبه ۲۵ مهر مشخص شد.

به گزارش تازه‌نیوز،  آموزش و پرورش برنامه مدرسه تلویزیونی برای یکشنبه ۲۵ مهر در تمام مقاطع را مشخص کرد.

شبکه آموزش:

فنی و حرفه‌ای و کاردانش:

ساعت٨ تا ٨:٣٠

نصب و نگهداری تجهیزات شبکه و سخت افزار – پایه۱۲ – رشته شبکه و نرم افزار رایانه (کامپیوتر) -شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت٨:٣٠ تا٩

دانش فنی تخصصی-پایه ۱۲- رشته معماری داخلی- شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت ۹تا۹:۳۰

کابینت آشپزخانه – پایه ۱۱- رشته صنایع چوب – شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت ۲۰:۰۰ تا ۲۰:۳۰

تولید قطعات به روش تراشکاری – پایه ۱۱- رشته ماشین ابزار – شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت ۲۰:۳۰تا۲۱:۰۰

مونتاژ و دمونتاژ قطعات SMD – پایه ۱۱- رشته الکترونیک – شاخه فنی و حرفه‌ای

ساعت۲۱:۰۰تا ۲۱:۳۰

سرویس چرخ خودرو-پایه ۱۱- رشته مکانیک خودرو- شاخه فنی و حرفه‌ای

۶پایه ابتدایی:

ساعت۱۰:۳۰ تا ١١:۰٠

بازی و ریاضی پایه اول

ساعت ١١:۰٠ تا۱۱:۳۰

فارسی و نگارش پایه دوم

ساعت ۱۱:۳۰تا ۱۲:۰۰

فارسی و نگارش پایه سوم

ساعت۱۲:۰۰تا۱۲:۳۰

علوم تجربی و تفکر پایه چهارم

ساعت ۱۲:۳۰تا۱۳:۰۰

مطالعات و مهارت‌های اجتماعی پایه پنجم

ساعت۱۳:۰۰تا۱۳:۳۰
مطالعات و مهارت‌های اجتماعی پایه ششم

ساعت ۱۳:۳۰تا۱۳:۵۰

آموزش نوآموزان پیش دبستانی

متوسطه اول:

ساعت ۱۴:۳۰تا ۱۵:۰۰

زبان انگلیسی پایه هفتم

ساعت۱۵:۰۰تا۱۵:۳۰

زبان انگلیسی پایه هشتم

ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶

زبان انگلیسی پایه نهم

ساعت ١۶:۰۰تا ۱۶:۳۰

تفکر و سبک زندگی پایه هشتم

متوسطه دوم:

ساعت ١۶:۳۰تا۱۷:۰۰

زیست شناسی دو- پایه ۱۱- رشته علوم تجربی

ساعت۱۷:۰۰تا ١٧:۳۰

فیزیک دو – پایه ۱۱- رشته علوم تجربی

ساعت ۱۷:۳۰تا ۱۸:۰۰

زیست شناسی دو – پایه ۱۱- رشته علوم تجربی

ساعت ۱۸:۰۰ تا ۱۸:۳۰

فیزیک یک – پایه ۱۰- رشته علوم تجربی

شبکه قرآن:

ساعت۸

درس اخلاق اسلامی۳رشته علوم ومعارف اسلامی

ساعت۸:۳۰

تاریخ اسلام۳رشته علوم ومعارف اسلامی

ساعت۱۱

درس آموزش قران پایه سوم دبستان

ساعت۱۱:۲۰

درس هدیه‌های اسمانی پایه دوم دبستان

ساعت ۱۵

درس عربی، زبان قران۳رشته علوم ومعارف

ساعت۱۵:۳۰

درس پیام‌های آسمان (پایه هفتم)

برنامه روز یکشنبه ۲۵ مهر ماه شبکه امید

دروس عمومی:

زنگ اول ۱۰:۳۰

درس:مدیریت خانواده و سبک‌زندگی

پایه:دوازدهم

رشته:علوم تحربی و ریاضی فیزیک

زنگ دوم ۱۱:۰۰

درس:انسان و محیط زیست

پایه:یازدهم

رشته:مشترک همه رشته دروس فنی حرفه‌ای

زنگ سوم ۱۱:۳۰

درس:دانش فنی پایه

هنر آموز: علی اصغر صالحی

پایه:دهم

رشته:شبکه و نرم افزار رایانه

زنگ چهارم ۱۲:۳۰

درس:صنایع چوب و مبلمان

پایه:یازدهم و دوازدهم

رشته:صنایع چوب، معماری ساختمان، طراحی صنعتی

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.