پایان قهر ستاره جنجالی و همسرش؛ طلاق فعلاً منتفی شد!

ارسال یک پیام از سوی مائورو ایکاردی برای واندا نارا باعث شد تا این زوج جنجالی دنیای فوتبال فعلاً از طلاق منصرف شوند.

به گزارش تازه نیوز، نشریه «مارکا» خبر داد، به نظر می‌رسد نمایش مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی پاری‌سن‌ژرمن و همسر واندا نارا که مدیربرنامه‌هایش هم هست، به پایان رسیده است، چرا که زن آرژانتینی با انتشار یک پیام اعلام کرد که با وجود رسمی شدن طلاق از همسرش، آن‌ها دوباره رابطه‌ خود را از سر گرفته‌اند.

با توجه به پستی که نارا در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده به نظر می‌رسد فعلاً دو طرف در آتش‌بس به سر می‌برند. عکس‌هایی که در این ماه‌های اخیر آپلود کرده‌ نشان می‌دهند که چقدر با یکدیگر رابطه خوبی داشته و خوشحال هستند.

او در پست جدید خود نوشت: «ما پیش یک وکیل رفتیم و در عرض ۲ روز مائورو تمام شروط را پذیرفت و ما برگه‌های طلاق را امضا کردیم. روز بعد از آن او به من نامه‌ای نوشت که پیش از آن هرگز کسی برایم ننوشته بود. او در آن نامه نوشت من به تو همه چیز دادم و تو همه چیز داری. امیدوارم که خوشحال باشی چون خوشحالی تو مرا خوشحال می‌کند. آنجا بود که من متوجه یک چیز شدم، اینکه اگر همه چیز هم داشته باشم اما با مائورو نباشم انگار هیچ چیز ندارم. من مطمئنم که این اتفاق بدی که داریم از آن می‌گذریم رابطه ما به عنوان یک زوج را محکم می‌کند. مهمترین چیز این است که هر دوی ما آزادانه تصمیم گرفتیم که به داستان زندگی مشترک ۸ ساله‌مان پایان دهیم اما از آنجا که روح‌مان از شدت گریه‌های ما خسته شد، آزادانه تصمیم گرفتیم که دوباره پیش هم برگردیم. مائورو دوستت دارم.»

در همین ارتباط: خیانت ستاره معروف به رفیق و همسرش؛ با خیانت شروع شد و با خیانت تمام!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.