رئال‌مادرید در پی شکار بازیکن منچستریونایتد!

رئال مادرید به دقت شرایط نامطلوب پل پوگبا در منچستریونایتد را زیر نظر دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، قرارداد این بازیکن فرانسوی با منچستریونایتد در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و این بازیکن می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد به تیم دیگری منتقل شود. او همچنان اجازه دارد از ابتدای ماه ژانویه مذاکراتش با هر تیمی جز باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر انگلیس را آغاز کند.

مدیران یونایتد در تلاش هستند تا قرارداد پوگبا را تمدید کنند اما هنوز موفقیتی در این راه به دست نیاورده‌اند و همین موضوع احتمال جدایی او از این تیم در پایان فصل را تقویت کرده است.

اخیرا چند رسانه انگلیسی ادعا کردند، رئال مادرید که پیش از این علاقه‌اش به جذب این بازیکن را ابراز کرده بود، آماده است تا قراردادی با دستمزد سالانه ۱۲ میلیون پوندی به این بازیکن پیشنهاد دهد تا او را برای حضور در سانتیاگو برنابئو متقاعد کند.

پس از شکست منچستریونایتد برابر لیورپول که یکشنبه و با ۵ گل رقم خورد، حواشی در مورد پوگبا بیشتر نیز شده است. ستاره فرانسوی در نیمه دوم از زمین اخراج شد و شایعاتی در مورد تنش بین او و کادر فنی در رختکن شنیده می شود. هرچند او اختلاف بین خود و اوله گنار سولسشر سرمربی تیم را تکذیب کرده ولی خیلی ها معتقد با ماندنی شدن سرمربی نروژی، بعید است پوگبا قراردادش را تمدید کند.

شرایطی که کاملا به سود باشگاه مادریدی است و آنها بسیار امیدوارند تا در ژانویه باب مذاکره با پوگبا را باز کنند. مینو رایولا ایجنت پوگبا نیز اخیرا گفته بود که در مورد تمدید بهتر است از مسئولان منچستر سوال کنند. قطعا ادامه این روند، پوگبا را از یونایتد دور و به رئال نزدیک تر خواهد کرد.

این مطالب را هم بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.