برد پرسپولیس مقابل نساجی با یک گل در نیمه نخست

نیمه نخست بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و نساجی در هفته دوم لیگ برتر با به سود پرسپولیس تمام شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، در ادامه هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران امروز چهارشنبه تیم‌های پرسپولیس تهران و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که نیمه نخست بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت. مهدی عبدی (۴۲) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

در این بازی که از ساعت ۱۸ در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد، پرسپولیس قهرمان پنج دوره گذشته مسابقات لیگ نمایش ضعیف و کسل کننده‌ای داشت و نتوانست آنطور که باید و شاید دروازه نساجی را تحت فشار قرار بدهد.

تیم نساجی با هدایت ساکت الهامی بازی از بالا و پِرِس تیم پرسپولیس را در دستور کار داشت تا مدافعان این تیم نتوانند بازی‌سازی کنند که در اجرای این برنامه موفق بود.

تنها موقعیت خطرناک پرسپولیس در دقیقه ۳۰ و روی یک ضربه کاشته به دست آمد. در این صحنه، کریم اسلامی مهاجم نساجی که برای دفاع به محوطه جریمه این تیم بازگشته بود، قصد دفع توپ را داشت که ضربه او با اختلاف اندک از بالای دروازه به کرنر رفت.

در حالی که نیمه نخست با نتیجه تساوی در حال اتمام بود، نفوذ پرسپولیس از سمت چپ به پاس رو به جلوی وحید امیری به مهدی عبدی ختم شد و این مهاجم هم توانست دروازه نساجی را باز کند.

قضاوت این بازی بر عهده امیر عرب براقی است. او در نیمه نخست به ایوب کلانتری بازیکن نساجی کارت زرد نشان داد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.