میلیونر چینی از کارمندان بانک خواست همه مبلغ حسابش را مقابل او بشمرند! +تصاویر

میلیونر چینی که از درخواست کارمندان یکی از شعب بانک در مورد لزوم استفاده از ماسک در داخل بانک عصبانی شده بود، آنان را به عجیب‌‌ترین شکل ممکن مجازات کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، شبکه‌های اجتماعی چینی مملو از تصاویری است که نشان می‌دهند این مرد چینی دسته‌های اسکناس یکصد ین ژاپن را در چند کیف داخل خودرو گران‌قیمت خود حمل می‌کند.

این میلیونر بعد از آنکه توصیه کارمندان بانک به استفاده از ماسک و الزام این امر را اهانت‌بار تلقی کرد، از بانک خواست تا تمام موجودی حسابش را به شکل اسکناس به او تحویل دهد.

او که به شدت از رفتار کارمندان یکی از شعب بانک شانگهای چین عصبانی شده بود به این کار اکتفا نکرد و پنج میلیون ین ژاپن (حدود ۷۸۰ هزار دلار)، حداکثر میزان قابل برداشت در یک روز، را نقداً در قالب اسکناس‌های یکصد ینی دریافت کرد. او از کارمندان بانک خواست تا همه مبلغ را در مقابل او بشمرند و تحویلش دهند.

این میلیونر در توضیح رفتار خود گفت: رفتار کارمندان بانک با من اهانت‌آمیز بوده و از خدمات آنها اصلاً راضی نیستم از این رو قصد دارم هر روز به بانک مراجعه و حداکثر مبلغ ممکن برای برداشت را از حساب خارج کنم تا تمام حسابم صفر شود.

میلیونر چینی میلیونر چینی

چین

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.