شرایط آمدن ژاوی به بارسلونا: خرید بازیکن!

ژاوی ارناندس برای آمدن به بارسلونا شرایطی دارد که از جمله آنها تقویت تیم با خرید بازیکنان جدید مد نظر اوست

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، رونالد کومان از بارسلونا اخراج شد. اما باقی ماندن او تا چهارشنبه شب روی نیمکت بارسلونا بیش از خبر اخراج او شگفت انگیز بود. مربی هلندی یک مربی کاملا ناموفق در بارسا بود. تیم تحت هدایت او در رده نهم لالیگا قرار داشت و از سه بازی اول خود در لیگ قهرمانان اروپا فقط سه امتیاز به دست آورده بود. با این وجود خیلی ها فکر می کردند که او بسیار زودتر از اینها از تیم کاتالان اخراج شود.

اما در نهایت شکست 1-0 مقابل رایو وایکانو باعث شد صبر خوان لاپوتا و همکارانش در مدیریت باشگاه بارسلونا تمام شود. پنالتی از دست رفته ممفیس دیپای تیر خلاصی برای هموطنش رونالد کومان بود تا از بارسا اخراج شود.

حالا از ژاوی ارناندس به عنوان گزینه اصلی هدایت بارسلونا نام برده می شود و حتی گفته شده مذاکرات به او مرحله نهایی رسیده و لاپورتا تا ساعاتی دیگر خبر انتخاب مربی جدید بارسا را اعلام خواهد کرد. ژاوی در بدو ورود اما خواسته هایی نیز دارد که رسانه های اسپانیایی به این موضوع نیز پرداخته اند. او برای تقویت تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی سفارش دو بازیکن را به خوان لاپورتا داده است.

رحیم استرلینگ هافبک منچسترسیتی که در حال حاضر کمتر در ترکیب این تیم به بازی گرفته می شود و ژول کنده ستاره جوان سویا که در تابستان هم مورد نظر بسیااری از تیمهای بزرگ از جمله چلسی بود، بازیکنانی هستند که ژاوی روی خرید آنها برای بارسلونا اصرار دارد.

با توجه به شرایط مالی بحرانی بارسلونا بعید است که این باشگاه بتواند هر دو بازیکن یاد شده را بخرد اما آنها تلاش می کنند تا دست کم یکی از از این دو بازیکن را به نوکمپ بیاورند تا هر طور شده رضایت ژاوی را برای برعهده گرفتن هدایت بارسلونا جلب کنند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.