پیام رونالدو پس از نزدیک شدن به رکورد علی دایی

فوق‌ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال به گذر از مرز صد گل‌زده در رده ملی واکنش نشان داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، کریستیانو رونالدو  شب گذشته (سه‌شنبه) در برتری ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال پرتغال در خانه سوئد در لیگ ملت‌های اروپا دو گل به ثمر رساند و تعداد گل‌های زده خود برای این تیم را به ۱۰۱ رساند و حالا تنها به هشت گل دیگر نیاز دارد تا با رکورد علی دایی برابر شود. مهاجم پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان با ثبت ۱۰۹ گل ملی، رکورددار بهترین گلزن تاریخ در رده ملی است.

کاپیتان و فوق‌ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال پس از این بازی با انتشار پیامی در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» بابت گذر از مرز ۱۰۰ گل‌زده در رده ملی نوشت: «بابت به ثمر رساندن این گل تاریخی برای تیم ملی کشورمان بی‌نهایت احساس غرور می‌کنم. وقتی به من می‌گفتند که می‌توانم به رکورد ۱۰۰ گل‌زده برسم، می‌گفتم (زدن صد گل) کافی نیست… حالا ۱۰۱ گل برای تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده‌ام».

شاگردان فرناندو سانتوس در حال حاضر با کسب ۶ امتیاز و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به فرانسه در صدر جدول رده‌بندی گروه سوم از لیگ A این رقابت‌ها هستند و رونالدو ۳۵ ساله می‌تواند رکورد خود را در بازی‌های پیش‌رو با اسپانیا (دیدار دوستانه) و فرانسه (لیگ ملت‌های اروپا) بهبود ببخشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.