مرادمند: برای حضور در استقلال یک میلیارد تومان از جیبم دادم

مدافع جدید تیم فوتبال استقلال گفت: تنها دلیل حضورم در باشگاه پرسپولیس بعد از عقد قرارداد با استقلال، احترام به یحیی گل‌محمدی بود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، محمد حسین مرادمند، در خصوص پیوستنش به استقلال اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم در نهایت یک تصمیم خوب برای فوتبالم بگیرم و به تیم بزرگ استقلال ملحق شوم.خوشحالم امسال در تیمی بازی می کنم که یکی از پرافتخارترین تیم های آسیا است.

وی در خصوص اینکه چند روز پیش بعد از مذاکره با باشگاه استقلال راهی باشگاه پرسپولیس شد و همین موضوع سر و صدای زیادی ایجاد کرد گفت: صادقانه بگویم شاید نباید به باشگاه پرسپولیس می‌رفتم اما کاری که انجام دادم دلیل داشت.

مردامند ادامه داد: من با باشگاه استقلال و مسئولانش در هتل آزادی صحبت کردم و قرارداد بستم، حتی با مدیران باشگاه عکس گرفتم و از هتل خارج شدم اما چون رضایتنامه نداشتم نمی‌توانستم خبر را رسانه‌ای کنم. پیش از حضورم در باشگاه استقلال آقای گل‌محمدی چند بار با من تماس گرفت و از من خواسته بود تا به باشگاه پرسپولیس بروم.

مدافع جدید استقلال یادآور شد: من بر سر سفره پدر و مادرم بزرگ شدم و وقتی بزرگ‌تر من چند بار با تلفن همراهم تماس می‌گیرد و از من می‌خواهد به دیدارش بروم نمی‌توانم حرف دیگری بزنم. گل محمدی در شهرخودرو مربی من بوده و واقعا نمی‌توانستم روی حرفش حرف بزنم، وقتی با استقلالی ها در جلسه بودم تصمیم گرفتم به احترام سرمربی قبلی‌ام به آنجا بروم و بگویم که با استقلال قرارداد بستم و فقط به احترام وی به دیدارش رفتم. هنگامی که وارد باشگاه پرسپولیس شدم آقای رسول پناه در آنجا حضور داشت و همانجا شنیدم آقای گل‌محمدی در محل تمرین تیمش اعلام استعفا کرده است.

وی تاکید کرد: وقتی این موضوع را شنیدم بلافاصله باشگاه پرسپولیس را ترک کردم و به خبرنگاران گفتم فردا تکلیف تیم جدیدم را مشخص می‌کنم چون حقیقتا رضایتنامه نداشتم. شما می‌توانید از مسئولان باشگاه استقلال سوال کنید که چه ساعتی با من قرارداد بستند و قبل از حضور در باشگاه پرسپولیس کارم با استقلال تمام شده بود.

مرادمند یادآور شد: متاسفانه در این ۲-۳ روز خیلی قضاوت شدم فقط به این خاطر که برای حرفی که زدم ارزش قائل شدم. شاید گفتن این حرف چندان جالب نباشد ولی وقتی عکس من در کنار مسئولان استقلال رسانه‌ای شد رقم رضایتنامه‌ام توسط باشگاه شهرخودرو افزایش پیدا کرد.

وی خاطرنشان کرد: روز گذشته مجبور شدم نزدیک به یک میلیارد تومان از  جیب خودم برای دریافت رضایتنامه‌ام پرداخت کنم و این را مسئولان باشگاه استقلال می‌توانند شهادت بدهند.این کار را هم به این دلیل کردم چون با باشگاه استقلال قرارداد بستم و اصلا نمی‌خواستم زیر حرفم بزنم.در این چند روز که با استقلال جلسه گذاشته بودم و قرارداد ابتدایی را امضا کردم سعی کردم زودتر رضایتنامه را از شهرخودرو بگیرم ولی نشد تا اینکه با پرداخت مبلغ بیشتر این اتفاق افتاد.

مدافع جدید استقلال با اشاره به اینکه قرار بود با شهرخودرو راهی دوحه شود گفت: چون تا دیشب نتوانستم رضایتنامه‌ام را بگیرم تصمیم داشتم با شهرخودرو به قطر بروم ولی حالا خوشبختانه بازیکن رسمی استقلال هستم و منتظر هستم تا در صورت لزوم با استقلال به قطر بروم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.