آخرین لحظات زندگی آرمان در زندان/ سرنوشت تلخ قصاص در انتظار هم‌بندی‌های آرمان!

هم بندی آرمان از آخرین لحظه های حضور آرمان در بند قبل از اعدام می گوید.

به گزارش تازه‌نیوز، آرمان عبدالعالی یکی از مددجوهای محبوب در میان زندانیان زندان رجایی شهر کرج بود. بعد از اینکه حکم قصاص آرمان اجرا شد، هم بندی آرمان با خبرنگار رکنا تماس گرفت و در مورد حال و هوای بند زندان بعد از اجرای حکم گفت:«در کنار آرمان نشسته بودم و داشتیم با هم آهنگ گوش می دادیم.

آرمان از قرنطینه برگشته بود و فکرش را هم نمی کردیم که حکم قصاص او این هفته اجرا شود. یکدفعه او را صدا زدند. آرمان خیلی شوکه شده بود. هیچ حرفی نزد. من و پوریا و خشایار به سرش دست کشیدیم و گفتیم توکل به خدا داشته باش. به او امیدواری دادیم که بخشیده خواهد شد.

تا ساعت ۷ صبح بیدار بودیم و با نگرانی برای آرمان دعا می کردیم. اما وقتی اعلام کردند که حکم قصاص آرمان اجرا شد، حال و هوای ما به هم ریخت و صدای گریه بچه ها بلند شد.»

زندانیان برای آرمان مراسم ترحیم برگزار کردند

بعد از قصاص آرمان، زندانیان وسایل آرمان را جمع کردند و برای او سفره مشکی پهن کردند:« در اتاق آرمان سفره مشکی پهن کردیم و وسایل او را جمع کردیم و گوشه اتاق گذاشتیم. چند نفر از بچه ها برایش حلوا درست کردند و برای او سوگواری می کنیم.»

این متهم در ادامه گفت:«در بند ما همه قاتل هستند. من خودم متهم به قتل هستم و حکم قصاص من در مرحله استیذان است. امروز حکم قصاص آرمان اجرا شد و شاید فردا نوبت من باشد. تقدیر ما هر چه باشد همان می شود. حتما برای آرمان اینطور مقدر شده بود که صبح امروز را نبیند. مطمئنم هر اتفاقی خدا برای ما رقم می زند بهترین اتفاق است. فقط امیدوارم خدا بعد از اجرای حکم ما به خانواده هایمان صبر دهد.»

در همین ارتباط:

2 نظر
 1. Aa

  بهتر است جریانات زندگی این افراد و عملکرد. آنها و سرانجام زندگیشان از تلویزیون واکاوی زیادی بشود پخش شود شاید درس عبرتی برای جوانان این زمانه شود البته نه بصورت مقطعی زودگذر و در وقت نامناسب برنامه های تلویزیون

 2. آهنگ بندری

  سلام ویژه به قاتل های بسیار محترم زندان رجایی شهر و حومه، از اینکه حالتون بسیار خوبه و اونجا جشن میگیرین و آهنگ گوش میدین و البته شب زنده داری، بسیار جای خوشحالی داره.
  امیدوارم همیشه حلواتون شیرین باشه و خوشمزه.
  قاتل های محترم از اینکه اونجا راحت هستین و برای لحظه لحظه آینده تون برنامه ریزی های شیرین حلوایی دارید، بسیار خوشحالیم.
  به امید اینکه هر روز جسورتر، بازوانتان پرقدرت تر و آهنگ هایتان شادتر و بندری تر باشد. خدانگهدار

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.