ستاره این روزهای ارزهای دیجیتال را بشناسید!

رمز ارز لونا یکی از پربازده‌ترین ارزهای دیجیتال بوده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تجارت نیوز، بعد از اصلاح سنگین بازار در روز گذشته، بازار ارزهای دیجیتال نشانه‌هایی از بهبود را در خود می‌بیند. با وجود این، در میان ارزهای برتر لونا سریعترین بهبود را داشته است.

در حال حاضر هر ترا (LUNA) با رشدی ۲۵ درصدی نسبت به روز گذشته در محدوده ۷۳ دلاری معامله می‌شود تا بازدهی این ارز دیجیتال در یک هفته اخیر به ۶۸ درصدی برسد. این در حالی است که اکثر ارزهای دیجیتال در این هفته بازدهی منفی داشتند. با توجه به این رشد، لونا حالا جای دوج‌کوین را در رتبه دهم ارزهای دیجیتال گرفته است.

رشد لونا در حالی اتفاق افتاده که استفاده از کوین‌های لونا در اپلیکیشن‌های تامین مالی غیرمتمرکز رشد چشمگیری داشته است. علاوه بر این، فعالیت‌های توسعه‌ای در بلاکچین ترا رشد شارپی داشته است.

رشد ترا در بستر DeFi

بلاکچین ترا به آهستگی خود را در میان پرفروش‌ترین پلتفرم‌ها در تامین مالی غیرمترکز قرار داده است. پروتکل ترا روی الگوریتمی برای استقرار استیبل‌کوین‌ها در یک اکوسیستم مالی غیرمتمرکز کار می‌کند. اکوسیستم ترافرم شامل برنامه‌های محبوبی مانند انچر، پایلن و میرر می‌شود.

علاوه بر این، ترا سومین بلاکچین بزرگ از نظر کل ارزش قفل‌شده (TVL) است. در کنار قیمت ترا، کل ارزش قفل‌شده روی پلتفرم به بالاترین سطح تاریخی خود یعنی ۱۳٫۸۶ میلیارد دلار رسیده است. این میزان از ارزش ترا را بعد از اتریوم و سولانا در رتبه سوم TVL قرار می‌دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.