ماجرای توهین شهاب مرادی به مشهدی‌ها در برنامه زنده/ انتقادها به صداوسیما ادامه دارد! +ویدئو

سخنان شهاب مرادی در برنامه زنده شبکه ۳ دلخوری و اعتراض مردم را در پی داشت تا جایی که او مجبور به عذرخواهی شد.

به گزارش تازه‌نیوز، اخیرا ویدیویی از شهاب مرادی در شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که وی در حال صحبت با مجری برنامه زنده شبکه ۳، ابتدا می‌گوید که مشهدی‌ها خیلی خوب اند، بعد با حالتی شوخی-جدی می‌گوید «توصیه می‌کنم هیچ وقت با مشهدی‌ها همکار نشوید»! و سپس با خنده ادامه می‌دهد بین مرگ و همکاری با بعضی مشهدی‌ها مرگ شیرین‌تر است. این سخنان شهاب مرادی با خنده‌های مفصل مجری همراه می‌شود!

سخنان شهاب مرادی با واکنش هم‌وطنان مشهدی مواجه و قضیه به‌قدری داغ شد که او را به عذرخواهی واداشت. مرادی در صفحه اینستاگرامش نوشت: هرچند کلی از مشهدی‌های عزیز تعریف کردم اما ظاهرا سوء‌برداشت شده؛ با کمال احترام و تواضع عذرخواهی می‌کنم.

عذرخواهی شهاب مرادی در اینستاگرامش

واکنش شهروندان مشهدی به شهاب مرادی

این عذرخواهی برای کاربران شبکه‌های اجتماعی کفایت نکرد و آن‌ها همچنان شهاب مرادی را مورد انتقاد قرار می‌دهند. یکی نوشت: از آقای مرادی که سال‌ها درس داده و منبر رفته انتظار می‌رفت به مسائلی که برای مردم مهمه توجه داشته باشه و این جوری باعث خدشه‌دار شدن روحیه اجتماعی نشه.

دیگری نوشت: حاج‌آقا میخ رو زدی به دیوار حالا بکشیش هم ردش می‌مونه! تازه توی رسانه ملی به مشهدی‌ها توهین کردی حالا توی اینستاگرام عذرخواهی می‌کنی!

کاربر دیگری هم نوشت: باید از آقای مرادی پرسید این همه گفتید برای قلم انسان‌ها توی قبر پاسخ باید داد، برای توهین و تمسخر پاسخ لازم نیست که این‌جوری درباره مشهدی‌ها حرف می‌زنی؟!

یکی از اعضای شورای شهر مشهد هم در واکنش به حرف‌های شهاب مرادی نوشت: اگر از توهین شهاب مرادی به مشهدی‌ها بگذریم، آقای رئیس محترم صداوسیما! لطفا با مجری بی‌ادب‌تان که در برابر توهین‌های جناب مرادی به مشهدی‌ها از ته دل می‌خندد و هیچ اعتراضی ندارد، برخورد کنید!

شهاب مرادی در کتاب باز

شهاب مرادی کیست؟

شهاب مرادی متولد اسفند ۱۳۵۰ در تهران است. وی تحصیلات حوزوی دارد و به واسطه فعالیت در فضای مجازی به خصوص اینستاگرام طرفداران زیادی دارد.

حضور در برنامه‌های محبوب تلویزیونی همچون «حالا خورشید» با اجرای رشیدپور، «کتاب باز» سروش صحت و «خندوانه» با رامبد جوان، در کنار دوری از سیاست از عوامل دیگر محبوبیت وی است. او و همسرش سه فرزند به نام‌های حسین، هادی و هدی دارند.

شهاب مرادی در خندوانه

منبع: روزیاتو

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.