پیشنهاد ۳۵ میلیون دلاری به جورج کلونی برای یک روز کار

جرج کلونی بازیگر و کارگردان سرشناس سینما پیشنهاد بازی در یک آگهی ۳۵ میلیون دلاری را رد کرد، مبادا آرامشش لحظه‌ای از میان برود!

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، جرج کلونی با بازی در طیف گسترده‌ای از فیلم‌های موفق از «یازده یار اوشن» تا «سیریانا» و «جاذبه» در زمره ستاره‌های بی چون و چرای سینما است.

او از پولسازترین و پردرآمدترین بازیگران است و با ثروت ۵۰۰ میلیون دلاری انگار به پول بیشتر نیازی ندارد. شاید به همین دلیل پیشنهاد ۳۵ میلیون دلاری برای یک روز کار را به راحتی رد کرده است.

کلونی که پردرآمدترین بازیگر جهان در سال ۲۰۱۸ لقب گرفت، در گفتگویی با گاردین از رد پیشنهاد ۳۵ میلیون دلاری حضور در تبلیغ یک شرکت هواپیمایی خبر داده است.

بازیگر «بالا در آسمان» در این باره گفت: «برای حضور یک روزه در آگهی یکی از خطوط هوایی پیشنهادی ۳۵ میلیون دلاری داشتم. این پیشنهاد را با همسرم در میان گذاشتم و به این نتیجه رسیدیم که ارزشش را ندارد.»

او درباره دلیلش برای رد این پیشنهاد توضیح داد: «خط هوایی متعلق به کشوری بود که هر چند در زمره متحدان ماست اما در آن دوران زیر سوال رفته بود. فکر کردم اگر قرار باشد حتی یک لحظه آرامشم را سلب کند، ارزشش را ندارد.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.