یحیی کلافه شد: بازیکنان خارجی ما توریست هستند!

سرمربی پرسپولیس گفت: انگار یک‌سری اتفاقات برای پرسپولیس همیشه رخ می دهد و باید رخ بدهد و مشکلی نیست.

به گزارش تازه نیوز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی با هوادار حضور یافت و در حالی که جلوی تابلوی تبلیغاتی قرمزرنگ حضور داشت، در خصوص مسائل داوری اظهار داشت: «مربیان، بازیکنان، سازمان لیگ، فدراسیون و کسانی که درگیر این مسابقات و فوتبال هستند، به نظرم باید به داوری کمک کنند و فضایی را برای داوری ایجاد کنیم که با تمرکز کامل بتوانند سوت بزنند. این کار را باید انجام بدهیم چون اشتباهات داوری همیشه بوده و خواهد بود و این واکنش ماست به داوری که باید خودمان را نسبت به این مسائل بیشتر وفق بدهیم و سعی کنیم این فضا را به سمتی ببریم که داور بهتر سود بزند. آنها هم باید به هر حال تمرکز زیادی داشته باشند، می‌دانیم مشکلات زیادی در بحث مالی و امکانات دارند و فشار زیادی تحمل می‌کنند اما با ایجاد آرامش می‌توانیم کمک زیادی به داوران کنیم و امیدوارم رفته رفته وضعیت داوری بهتر و بهتر شود و این اطمینان را از طرف تیم خودم به داوران می‎دهم که فشاری به داوران برای کسب امتیاز به آنها نخواهیم آورد.

رادو پول گرفت و جدا شد

من خودم چند بار ممانعت کردم از اینکه رادو ایران را ترک کند اما این سری فکر کنم کاری از دست من بعید می‌دانم بربیاید اما تلاش خودم را برای برگرداندن او انجام خواهم داد. به هر حال جایگاه و شخصیت تیم برای من مهم است. این وضعیت که پول هم گرفته و رفته، باید بگویم همه ما مشکل داریم و می‌توانستیم فسخ کنیم و برویم اما وقتی در پرسپولیس کار می‌کنیم خیلی از این مشکلات را باید به جان بخریم. برای تیمی کار می‌کنیم که 40، 50 میلیون هوادار چشم به راه و عاشق دارد و باید برای‌شان بجنگیم و این کاری است که باید انجام بدهیم. باید جلوتر برویم تا ببینیم چطور می‌شود.

درباره بازیکنان هیچ نظری نمی‌دهم

در مورد بازیکن خوب نیست در نشست خبری حرف بزنیم، هر مربی دوست دارد بهترین بازیکن‌ها را بیاورد و بهترین نتیجه را بگیرد. برای من همه بازیکنان از لحاظ فنی و شخصیتی یکسان هستند و برای تیم زحمت می‌کشند. بنا بر تاکتیک حریف و شرایط ارنجی انتخاب می‌شود و هیچ فرقی بین بازیکنان نیست و اینکه در مورد بازیکنان نظر بدهیم فکر نمی‌کنم درست باشد.

پنجره پرسپولیس؟ نمی‌دانم به خدا

درباره پنجره نمی‌دانم به خدا! هیچ اطلاعاتی از اینکه بدهی کالدرون پرداخت نمی‌شود، بازیکن نمی‌آوردیم. این بندگان خدا را آوردیم مثل توریست‌ها می‌آیند و می‌روند. اصلاً صحبتی در این باره نکنیم و انگار یک‌سری اتفاقات برای پرسپولیس همیشه رخ می‌دهد و باید رخ بدهد و مشکلی نیست.

این شرایط تا یک جایی قابل تحمل است

ما یک گروه مبارز هستیم. یک عده بازیکنانی در این تیم هستند که بالاخره برای پیراهن پرسپولیس عاشقانه می‌جنگند و مبارزه می‌کنند و برگ برنده موفقیت‌های پرسپولیس هم بدون شک  بازیکنان بودند. برای ذهنیت و تفکرات برنده‌ای که داشتند. بالاخره خیلی از کمبودها را جبران کنند ولی واقعاً بس است دیگر. باید شرایطی را فراهم کنیم که شرایط نرمال باشد. ما دنبال امکانات حداکثری و اینکه همه چیز مهیا باشد، نیستیم. دنبال ثبات هستیم و از همه خواهش و تمنا می‌کنم برای هواداران هم شده اجازه بدهیم این تیم نفسی بکشد و راهش را پیدا کند. ما گروه خوبی داریم و بازیکنانی که هستند تمام تلاش‌شان را می‌کنند. تا روز دربی فقط 5 درصد دریافتی داشتند اما بندگان خدا لام تا کام صحبت نکردند و تمرین کردند. تا یک جایی این وضعیت قابل تحمل است. بالاخره با ورود کارگزار و ایجاد شرایط ثبات، امیدوارم این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود و حیف است این شرایطی که برای تیم وجود دارد. باید این وضعیت را درست کنیم و نگذاریم اتفاقات جدید رخ بدهد.

خرید قوچان‌نژاد مطرح نیست

صحبتی درباره رضا قوچان‌نژاد نشده و بوده. رضا را همه می‌دانیم چه کیفیت خوبی دارد و چه بازیکن بزرگی است اما در حال حاضر هم پنجره ما بسته است و هم در کوران مسابقات هستیم و اینکه در چنین شرایطی دنبال بازیکن باشیم، الان این‌طور نیست.

پهلوان هنوز کار دارد

سیدجلال دو روز است تمرین می‌کند اما نمی‌تواند بازی کند. احسان پهلوان هم هنوز 10 روز کار دارد.

از خریدها بیشتر استفاده خواهیم کرد

خریدهای تابستانی ما خریدهای خوبی بودند و تا بعضی بازیکنان به شرایط پرسپولیس بخواهند آداپته کنند، یک مقدار طول می‌کشد و بازیکنان نیاز به اعتماد بیشتری دارند. مطمئن باشید بازیکنانی که گرفتیم به ما کمک می‌کنند و بر اساس نیاز آنها را جذب کردیم و در ادامه قطعاً از وجودشان بیشتر استفاده خواهیم کرد.

قرار بود بازی هوادار با حضور هواداران باشد

قطعاً به ضرر ما خواهد بود. بخش بزرگی از قدرت پرسپولیس هوادارانش هستند و قرار بود بازی با هوادار با تماشاچی باشد. منتظرشان هستیم برای حمایت بیشتر. ما با ذهنیت حضور هوادار وارد جلسه شدیم و قرار بود این بازی هم با حضور هواداران باشد. (یکی از خبرنگاران درباره ورود بانوان از گل‌محمدی سؤال کرد که او پس از مکثی کوتاه گفت که دست توی لانه زنبور کردی!)

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.