افتخار می‌کنم برجام را آتش زدم، اما الان باید احیا شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: هدف دور جدید مذاکرات هسته‌ای از چاله به چاه انداختن ملت ایران نیست بلکه نقد کردن چک برجام است.

به گزارش تازه نیوز، حجت الاسلام مجتبی ذوالنور امروز در جمع خبرنگاران، گفت: پیش‌بینی می‌شود در صورتی که آمریکایی‌ها اخلالی ایجاد نکنند مذاکرات به نتیجه برسد و اراده جمهوری اسلامی ایران این است که مذاکرات به نفع مردم شکل گرفته و برجام احیاء شود و هدف نقد کردن چک جمهوری اسلامی در برجام است.

ذوالنور با تاکید بر اینکه قرار نیست در مذاکرات ملت را از چاله درآورده و به چاه بیندازیم، ادامه داد: ترامپ قبل از انتخابات تاکید کرد که برجام را پاره می‌کنم و رهبری فرمودند که اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را آتش خواهیم زد. ترامپ برجام را پاره کرد و من هم به درستی براساس موضع جمهوری اسلامی ایران که در بیان قاطع رهبری جاری شد برجام را در صحن مجلس دهم آتش زدم و به این کارم افتخار می‌کنم. چرا که باید عکس‌العمل درست و به موقع در برابر دشمن نشان داد.

وی خاطرنشان کرد: امروز برجام باید احیاء شود چرا که ما هرچه داشتیم دادیم و یک چک از آنها گرفتیم. برای تحقق حقوق ملت ایران این چک باید نقد شود و همه تحریم‌ها کنار رود.

مطالب مرتبط
۱ نظر
  1. ایرانی

    اگر سکوت می کردی خیلی سنگین تر بود

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.