چرا یحیی مذاکره با نیازمند را تکذیب کرد؟

گفته می شود سرمربی پرسپولیس برای حفظ روحیه تنها دروازه‌بان باتجربه تیمش هرگونه مذاکره با پیام نیازمند را تکذیب کرده است!

به گزارش تازه نیوز، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری بازی حذفی تیمش برابر ویستا توربین درخصوص احتمال جذب نیازمند در نیم‌فصل و اینکه گفته می‌شود سپاهان هم این بازیکن را می‌خواهد، گفت: «الان زمان صحبت کردن درباره نقل و انتقالات نیست و خیلی زود است در این مورد حرف بزنیم. نمی‌دانم چرا این گمانه‌زنی‌ها آنقدر زود شروع شده اما تاکنون صحبتی با پیام که دروازه‌بان واقعاً بزرگی است و در لیگ ما ثابت شده، نداشتیم. فرصت برای نقل و انتقالات زیاد است و 6 هفته تا پایان نیم‌فصل اول زمان مانده است. اکنون در کوران مسابقات هستیم و به خودمان اجازه نمی‌دهیم در حال حاضر وارد نقل و انتقالات شویم زیرا تمرکز برای تیم ما و بازیکنان برای اینکه عملکرد خوبی داشته باشند، واقعاً مهم است.»

این درحالیست که سرمربی پرسپولیس تابستان گذشته و پیش از شروع لیگ بیست‌ویکم نیز با پیام نیازمند مذاکره کرده و این موضوع به گوش حامد لک رسیده بود! نیازمند دروازه‌بان فصل قبل سپاهان و تیم ملی اما به پیشنهاد پرسپولیسی‌ها جواب منفی داد و به صورت رسمی به پورتیموننزه پرتغال پیوست تا جدیدترین گلر لژیونر فوتبال ایران در لیگ پرتغال لقب گیرد. این دروازه‌بان ایرانی که از چند تیم خارجی از جمله چند تیم از لهستان و ترکیه نیز پیشنهاد داشت، تصمیم به حضور در لیگ پرتغال گرفت و پورتیموننزه را انتخاب کرد تا راهی این تیم شود.

حالا شنیده می‌شود پیام شرایط چندان خوبی در پورتیموننزه نداشته و شاید تصمیم به بازگشت بگیرد. بوژیدار رادوشویچ گلر کروات پرسپولیس، ایران را به مقصد کشورش ترک کرده و بعید است دوباره به تهران بازگردد. در حال حاضر مدافع عنوان قهرمانی فقط حامد لک را به عنوان دروازه‌بان باتجربه و قابل اعتماد در اختیار دارد و یحیی نیز این موضوع را به خوبی می‌داند. تأیید مذاکره با پیام یا رشید مظاهری آن هم به قول سرمربی پرسپولیس در فاصله 6 هفته مانده به نیم‌فصل منطقی نبوده و می‌تواند تأثیر مخربی روی روحیه حامد لک داشته باشد، بنابراین بهترین تصمیم، تکذیب همه چیز بود!

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.