اعتراض دوباره گل‌محمدی: برخی اتفاقات فقط مختص ایران است؛ نمی‌دانم چه بگویم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با سپاهان در زمین بی‌طرف باشد، برای همه ما غیرقابل هضم است.

به گزارش تازه نیوز، یحیی گل‌محمدی پس از برتری ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم، چرا که ذوب‌آهن تیم جوان‌ و دونده‌ای است. متأسفانه در گردش توپ آنطور که باید و شاید نبودیم. هر موقع توانستیم در این زمینه خوب باشیم، عملکردمان بهتر شد. در مجموع بد نبودیم و به حریف موقعیت ندادیم.

این مطالب را هم از دست ندهید:

وی در نشست خبری بعد از بازی نیز اظهار داشت: از سه امتیازی که به دست آوردیم، خیلی خوشحالیم. در مجموع بازی خوبی انجام دادیم و گرفتن این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول خیلی مهم بود تا خودمان را به صدر جدول نزدیک کنیم. امتیاز خیلی حساسی بود. ما در نیمه اول، آنطور که باید گردش توپ خوبی نداشتیم، اما به موقعیت رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: در نیمه دوم خیلی خوب و مسلط بودیم و بازی را خوب شروع کردیم و خدا را شکر سه امتیاز را به دست آوردیم. بازی سنگینی بود و در دقایق پایانی رو به فیزیکی و درگیرانه شدن رفت. از بازیکنانم بابت اراده خوبی که برای پیروزی در این بازی نشان دادند، تشکر می‌کنم. برای گرفتن این سه امتیاز جنگیدند و آن را به هواداران تقدیم می‌کنیم.

گل‌محمدی درباره بازی هفته آینده تیمش با سپاهان که در زمین بی‌طرف و در شهر اراک برگزار خواهد شد، گفت: هم ما و هم سپاهان ورزشگاه‌های خوب و مجهزی داریم و اینکه به خاطر اتفاقات اخیر رأی داده‌اند بازی در زمین بی‌طرف انجام شود، به نظرم عجیب بود. رأیی که برای این بازی دادند تا بازی در زمین بی‌طرف باشد، برای همه ما غیرقابل هضم است، اما در هر صورت این اتفاق رخ داده و مجبور هستیم در شهر بی‌طرف بازی کنیم و برخی اتفاقاتی که در فوتبال ایران رخ می‌دهد، فقط مختص ایران و فوتبال ماست و نمی‌دانم چه بگویم.

وی همچنین در مورد اینکه مهدی تارتار در صحنه پنالتی مدعی بوده داور اشتباه کرده است، اظهار داشت: صحنه را بعد از بازی دیدم و کاملاً پنالتی بود و مدافع حریف روی عیسی خطا کرد. خیلی واضح بود که پای بازیکن ما را زد و اگر نمی‌زد، موقعیت خوبی برای گلزنی داشت و می‌توانست گل بزند. این صحنه خیلی واضح بود و نیازی به صحبت کردن ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین در مورد شرایط بازیکنان تاجیکستانی خاطرنشان کرد: هنوز منتظر صدور ITC آنها هستیم و کارهای این بازیکنان انجام نشده است. ما این بازیکنان را گرفتیم که در نیم‌فصل اول به ما کمک کنند و هنوز کارشان درست نشده است. اگر می‌دانستیم نمی‌توانیم تا نیم‌فصل دوم از آنها استفاده کنیم، وقت و انرژی خودمان را هدر نمی‌دادیم که حتماً بازیکن خارجی بگیریم. شاید این مشکل هفته آینده حل شود، هر چند یکی از آنها را به دلیل مصدومیت از دست دادیم و تا نیم‌فصل او را در اختیار نخواهیم داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.