برانکو: من فقط منتظر می‌مانم تا به پولم برسم

پرسپولیسی‌ها تا امروز فرصت دارد تا بدهی برانکو را تسویه حساب کامل کند و و از خطرات احتمالی مثل کاهش امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی فرار کنند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، کشور دیگری این همه افتخار فقط در ۴ سال رقم می‌زد، حتماً مسئولان آن کشور اقداماتی برای ایجاد رفاه آن مربی انجام می‌دادند، اما در ایران همه چیز برعکس است زیرا پس از ۷ قهرمانی در تورنمنت‌های مختلف، تنها کاری که وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی و صاحب اصلی باشگاه پرسپولیس انجام داد، در نوع خود عجیب بود؛ آن‌ها حتی دستمزد این مربی را هم پرداخت نکردند تا برانکو کار را به شکایت بکشاند.

مدیران باشگاه چه کردند؟
مدیران باشگاه پرسپولیس که همگی جزو افراد مورد اعتماد وزیر بودند، حتی روند کاری را تغییر دادند و طلبکارانه در مورد شکایت از برانکو مصاحبه کردند. ایرج عرب کاری کرد تا برانکو فراری شود و سپس گفت: «هواداران مطمئن باشند از این مربی شکایت می‌کنیم و نمی‌گذاریم حق باشگاه پایمال شود». بعد از او، محمدحسن انصاری‌فرد آمد و با حرف‌های زیبا، مذاکرات را ادامه داد، اما پیشنهادش، دریافت ۷۰ تا ۷۵ درصد تخفیف بود که این موضوع برانکو را عصبانی‌تر کرد. بعد از استعفای انصاری‌فرد، نوبت به مهدی رسول‌پناه رسید تا مدیرعامل باشگاه شود. او یک شاهکار واقعی رو کرد زیرا خبر از شکایت ۱۳۰۰ صفحه‌ای علیه برانکو در دادگاه حکمیت ورزشی داد! موضوعی که خاتمه‌بخش مذاکرات بود و برانکو را برای دنبال کردن این پرونده، عصبانی‌تر از همیشه کرد.

هوشمندی پرسپولیسی‌ها
اما هوشمندی هواداران پرسپولیس هم مهم بود. آن‌ها به جای حمایت از مدیران دولتی، به حمایت از برانکو پرداخته و عنوان کردند این مربی برای تاریخ‌سازی در باشگاه‌شان تلاش زیادی کرده و باید پولش داده شود.

روزهای شلوغی را سپری می‌کنم
حالا پیرمرد کروات فقط یک گام کوتاه تا رسیدن به پول کامل خود فاصله دارد و اگر پرسپولیس در پرداخت پول ناکام بماند، برانکو است که پرونده را می‌برد و باشگاه را به مجازات شدیدی محکوم می‌کند. به همین بهانه برای دقایقی با برانکو تماس گرفتیم. او در ابتدا گفت: «روزهای شلوغی را در رابطه با آماده‌سازی تیم ملی عمان پشت‌سر می‌گذاریم. این وضعیت برای مربیان ملی می‌تواند سرنوشت‌ساز باشد و نمی‌توانم وقتی را از دست بدهم. با این حال من برای هر اتفاقی آماده بودم ولی افراد دیگر، چندان برای توافق آمادگی نداشتند.»

تنها ۳۰ درصد دریافتی داشتم
برانکو ادامه داد: «در گذشته هم این موضوع را مطرح کردم که آماده توافق و رضایت بودم به شرط آنکه صداقت می‌دیدم و پول‌ها به حسابم واریز می‌شد. آن‌ها پس از یک سال و نیم، تنها ۳۰ درصد از طلب واقعی من را واریز کردند. من پول بیشتری از قراردادم نمی‌خواستم و حرفم این بود که باید تا به حال با من تسویه‌حساب می‌شد ولی تنها ۳۰ درصد پول گرفتم.»

تا فردا باید صبر کنیم
از او پرسیدیم فکر می‌کنی چه آینده‌ای برای این پرونده رقم بخورد که این‌طور پاسخ داد: «بگذارید ببینیم فردا چه می‌شود. خوشبختانه هواداران پرسپولیس همه حقایق را می‌دانند و از آن‌ها تشکر می‌کنم که به من کمک کردند ولی موضوع اصلی اینجاست که هیچ کدام از ما نمی‌دانیم اوضاع پرونده چطور است. من مجبور شدم برای رسیدن به حق واقعی خودم، وکلایی را استخدام کنم و آن‌ها پیگیر پرونده هستند. من فقط منتظر می‌مانم تا به پولم برسم.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.