قیمت ارزهای دیجیتال جمعه ۱۰ دی

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش تازه نیوز، بیت کوین در سال ۲۰۰۹ توسط شخص ناشناسی به نام ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد، اما هویت او هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. این در حالی است که ایلان ماسک در مصاحبه اخیرش یک متخصص کامپیوتر به نام نیک سابو را به عنوان کسی که می‌تواند پشت خلق اولین ارز دیجیتال جهان باشد، معرفی کرد.

ماسک همچنین گفت: “مردم اغلب فکر می‌کنند من ابداع کننده بیت کوین هستم، اما من این موضوع را رد می‌کنم.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۶.۶۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۵۰.۹۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین

بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

شما مخاطبان باشگاه خبرنگاران جوان می‌توانید، قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ۱۰ آذر ماه را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتالقیمت (دلار)قیمت (تومان)
بیت کوین48,035۱,۴۵۴,۹۲۳,۳۶۵
اتریوم3,798۱۱۵,۰۴۶,۹۰۲
بایننس کوین522۱۵,۷۹۱,۶۹۰
تتر1۳۰,۲۷۸
سولانا175۵,۳۲۹,۲۴۷
کاردانو1.35۴۱,۰۲۴
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.