کارنامه انتخاب رشته کنکور دکتری ساعت ۲۰ امشب منتشر می‌شود

سازمان سنجش آموزش کشور نتیجه انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۹ را ساعت ۲۰ امشب منتشر می‌کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، فاطمه زرین آمیزی، سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور روز پنجشنبه به ایرنا اعلام کرد که در این مرحله از پذیرش کنکور دکتری، حدود ۴۲ هزار نفر دعوت به مصاحبه شدند.

همچنین بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، داوطلبان پذیرفته شده در این مرحله به فرایند مصاحبه مجازی دانشگاه ها دعوت می‌شوند.

فقط متقاضیانی می‌توانند نسبت به مراجعه به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی برای انجام مصاحبه اقدام کنند که کد رشته محل مربوطه را در فرم انتخاب رشته خود درج کرده و حد نصاب نمره علمی لازم را مطابق کارنامه کسب کرده باشند.

متقاضیانی که براساس کارنامه منتشر شده در درگاه این سازمان در کد رشته محل‌های انتخابی دارای حدنصاب نمره علمی لازم هستند باید مطابق با اطلاعیه دانشگاه‌های مربوط که از ۲۳ شهریور ماه در درگاه اطلاع رسانی دانشگاه‌ها منتشر می‌ شود به منظور انجام مراحل مختلف مصاحبه اقدام کنند.

براساس اعلام سازمان سنجش، آن‌دسته از متقاضیانی که در مرحله ارزیابی تخصصی شرکت و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره روزانه آزمون ورودی دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال ۱۳۹۹ قرار می گیرند، مجاز به ثبت‌نام و شرکت در آزمون دکتری سال ۱۴۰۰ نخواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.