سومین درگیری و زدوخورد در مجمع‌ در یک روز +ویدئو

امروز مورخه ۲۹ دی ۱۴۰۰ مجمع نماد وبرق در ساعت ۱۴ برگزار شد، به درگیری منجر شد. این تنش در مجامع، سومین درگیری در مجامع امسال و دومین درگیری در روز جاری بود.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از نبض بورس، در یکسال و نیم اخیر با توجه به شرایط و شیوع ویروس کرونا مجامع شرکت‌ها بصورت مجازی برگزار می‌شد، اما با توجه به عادی شدن شرایط و واکسینه شدن افراد مجامع عمومی شرکت‌های بورسی به صورت حضوری برگزار می‌گردد.

با توجه به شرایط بازار سرمایه و سقوط و کاهش قیمت سهم‌ها در یک سال اخیر بازار سهام، در برخی از مجامع بورسی اتفاقات عجیبی رخ داده است و با اعتراض سهامداران همراه بوده است.

سهامداران حقیقی به خاطر ریزش مداوم شاخص‌های بورس و زیان‌هایی که از این ناحیه طی چندماه گذشته متوجه سهم‌های موجود در پرتفوی و سرمایه آن‌ها شده است خواستار جبران زیانشان هستند.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری کارکنان صنعت برق در منطقه زنجان و قزوین با نماد وبرق امروز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ در ساعت ۱۴:۰۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس میدان هفت تیر – ابتدای خیابان مفتح جنوبی-مجتمع فرهنگی عرفان جهت تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی و انتخاب اعضای هیئت‌مدیره برگزار شد.

اما این مجمع همانند مجمع کرمان که در ۶ دی ماه برگزار شد و مجمع بانک دی که صبح امروز برگزار گردید همراه با تنش و درگیری بود.

باتوجه به فیلم منتشر شده به نظر میرسد این درگیری برای رای گیری جهت انتخاب اعضای هیئت‌مدیره پیش آمده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.