فرهاد مجیدی در انتظار کمک پرسپولیس!

جواد نکونام گزینه مورد نظر خود را برای پر کردن جای خالی حردانی به باشگاه معرفی کرد تا شانس حضور این بازیکن در استقلال افزایش پیدا کند.

به گزارش تازه نیوز، صالح حردانی مدافع راست فولاد خوزستان از ابتدای لیگ بیست و یکم در لیست فرهاد مجیدی قرار داشت اما باشگاه فولاد اجازه خروج مدافع ملی پوش خود را نداد. با این حال مجیدی همچنان در تلاش است تا او را آبی پوش کند و اصرار سرمربی استقلال برنامه‌های نقل و انتقالاتی فولاد را تغییر داد.

جواد نکونام هم گزینه مورد نظر خود را برای جانشینی حردانی به باشگاه معرفی کرده و فولاد با یک پرسپولیسی وارد مذاکره شده است. نکونام روی گزینه‌ای دست گذاشته که شناخته شده است و سبک بازی مشابهی با حردانی ندارد. طبق اعلام‌های رسمی باشگاه فولاد سه بازیکن از پرسپولیس را در لیست نقل و انتقالات زمستانی خود قرار داده که نام مهدی شیری هم در این بین دیده می‌شود. مدافعی که سابقه بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا را هم دارد و با تجربه است. شیری بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا سال ۲۰۲۰ جایگاه متزلزلی در ترکیب اصلی پرسپولیس داشته و به صورت گردشی با سیامک نعمتی به میدان می‌رود. شیری در آخرین بازی پرسپولیس در جام حذفی هم نیمکت نشین شد و نعمتی در ترکیب اصلی درخشید تا مشخص شود جایگاهش در نیم فصل دوم لیگ برتر هم ثابت نخواهد بود. از طرفی منوچهر صفروف هم توانایی بازی در پست دفاع راست را دارد و شانس بازی برای شیری به حداقل می‌رسد. با توجه به حضور فولاد در لیگ قهرمانان آسیا جدایی شیری از پرسپولیس یک گزینه بسیار مناسب برای این بازیکن است و در سال منتهی به جام جهانی می‌تواند توانایی‌های خود را بار دیگر به نمایش گذارد و باز هم به تیم ملی باز گردد.

باید دید در نهایت پرسپولیس با انتقال شیری به فولاد موافقت می‌کند یا نه. اگر سرخپوشان پایتخت با این انتقال موافقت کنند مسیر استقلالی شدن حردانی هموارتر خواهد شد و این کمک شایانی به فرهاد مجیدی خواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.