عذرخواهی کارگردان سریال نیسان آبی از استقلالی‌ها

کارگردان سریال نیسان آبی در واکنش به انتقادات گفت: ماهیت سریال طنز شوخی با آدم های مختلف است و بهتر است کمی آستانه تحمل خودمان را بالا ببریم.

به گزارش تازه نیوز به نقل از خبرورزشی، نیسان آبی سریال پربیننده این روزهای نمایش خانگی است که موضوعی طنز دارد و مورد استقبال مخاطبان هم قرار گرفته است. در جدیدترین قسمت این سریال به فوتبال هم پرداخته شد و با نفراتی چون محمد مایلی کهن، مهدی طارمی، رسول کربکندی و چند تن از پیشکسوتان فوتبال هم شوخی هایی انجام شد. اما اوج شوخی های این قسمت از سریال نیسان آبی مربوط به بخشی بود که حسین یاری (بازیگر نقش جمشید قاسمپور) خطاب به بچه های فوتبالیست گفت: یک تیمی در دسته سوم حضور داشته ولی ادعا می کند قهرمان آسیا است. این دیالوگ که کنایه ای به باشگاه استقلال و حضور این تیم در دسته سوم باشگاه های کشور بود، بازتاب زیادی در فضای مجازی پیدا کرد و هواداران پرسپولیس با استفاده از ویدئوی این سکانس حسابی برای استقلالی ها کری خواندند. از سوی دیگر هواداران استقلال هم که به شدت از این شوخی ناراحت شده بودند، علیه این سریال و منوچهر هادی کارگردان نیسان آبی موضع گرفتند و به آن ها حمله کردند. از همین رو با هادی تماس گرفتیم تا در این خصوص نظر او را به عنوان کارگردان سریال بشنویم.

در همین ارتباط:

حتما در جریان ناراحتی و اعتراض هواداران استقلال قرار گرفتید. نظر شما در خصوص کنایه ای که به این تیم در سریال شما زده شد چیست؟

واقعیت این است که موقع ضبط این سکانس من به عنوان کارگردان اصلا متوجه موضوع نشدم و نمی‌دانستم منظور از تیمی که در دسته سوم حضور داشته، استقلال است. با این حال به عنوان کارگردان کار این موضوع را تایید نمی‌کنم و همین حالا هم در تماسی که با تهیه کننده سریال داشتم به او گفتم با حذف این سکانس، نسخه جدید را برای پخش در فیلیمو ارسال کند. من می‌دانم خیلی از هواداران استقلال هم بیننده سریال نیسان آبی هستند و اصلا قصدی برای ناراحت کردن آن‌ها وجود نداشت. همه هواداران فوتبال چه پرسپولیسی‌ها و چه استقلالی‌ها و چه سایر تیم‌ها برای ما محترم هستند و دوست نداریم کسی از ما ناراحت شود.

ولی خیلی از هواداران استقلال از این موضوع ناراحت شدند و حتی به شخص شما انتقاد کردند.

بله درست است ولی باز هم می‌گویم هیچ قصدی برای ناراحتی این عزیزان وجود نداشت. از زمانی که قسمت جدید سریال پخش شد، خیلی از هواداران استقلال در صفحه شخصی ام به من اعتراض کردند. یکسری‌ها واقعا محترمانه انتقاد کردند که من از همین جا اعلام می‌کنم بابت این اتفاق متاسفم و از آن‌ها عذرخواهی می‌کنم. یک عده هم متاسفانه انواع فحش و ناسزا را به من نسبت دادند که نمی‌دانم اصلا در مورد این افراد چه بگویم. بهتر است در خصوص این افرادی که فحاشی می‌کنند، اصلا صحبت نکنم.

شاید چون شما پرسپولیسی هستید این عده شدیدا به شما اعتراض کردند.

باور کنید اصلا پرسپولیس و استقلال برای من فرقی ندارد و من با خیلی از بازیکنان هر دو تیم رفیق هستم. من به شخصه خیلی فوتبالی هستم و اگر فرصت داشته باشم همه بازی‌های داخلی و خارجی را نگاه می‌کنم ولی فقط طرفدار تیم ملی کشورم هستم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.