پیشنهاد ۲ برابری استقلال به گزینه پرسپولیس

چند روزی است که نقل و انتقالات نیم‌فصل شروع شده و تیم‌های لیگ برتری در تدارک برای تقویت خود هستند.

به گزارش تازه نیوز به نقل از خبرورزشی، تیم‌های مدعی لیگ برتر مثل پرسپولیس، استقلال، سپاهان و گل‌گهر که در بازی‌های لیگ برتر رقابت نزدیکی با هم دارند، در تلاش هستند تا با جذب بازیکنان مد نظر خود در ادامه فصل با قدرت ظاهر شوند. پرسپولیس با توجه به رفتن رادوشویچ و مصدومیت طولانی مدت عیسی آل‌کثیر و همچنین ضعف در چند پست، به نظر نقل و انتقالات شلوغی را در پیش خواهد داشت، هر چند به دلیل شکایت اوساگونا پنجره نقل و انتقالاتی این تیم تا این لحظه بسته است. با توجه به اینکه مدیران پرسپولیس قول دادند به زودی پنجره باز خواهد شد، یحیی گل‌محمدی با چند گزینه داخلی برای آمدن به پرسپولیس مذاکراتی را انجام داد تا این نفرات را به تیمش اضافه کند.

یکی از بازیکنانی که نیم‌فصل اول بسیار خوبی را در تیمش سپری کرد، مورد توجه پرسپولیس قرار گرفته و یحیی گل‌محمدی هم با خود این بازیکن و هم سرمربی فعلی‌‌اش تماس گرفت تا این بازیکن در نیم‌فصل دوم به پرسپولیس ملحق شود. با توجه به اینکه این بازیکن با تیم فعلی خود قرارداد دارد، هر باشگاهی که بخواهد او را جذب کند، باید مبلغی را به باشگاه کنونی این بازیکن پرداخت کند. باشگاه پرسپولیس هم مبلغی را برای رضایتنامه این بازیکن در نظر گرفت ولی در این بین اتفاقی افتاد که باعث تعجب یحیی گل‌محمدی شد.

باشگاه استقلال که صدرنشین فعلی لیگ برتر به حساب می‌‌آید، با نظر فرهاد مجیدی برای خرید گزینه مد نظر یحیی گل‌محمدی اقدام کرد و آنها هم به این بازیکن پیشنهاد دادند. نکته جالب اینجاست که پیشنهاد باشگاه استقلال برای گرفتن رضایتنامه این بازیکن چیزی حدود 2 برابر پیشنهاد پرسپولیس است و همین موضوع وقتی به گوش گل‌محمدی رسید، باعث تعجب زیاد سرمربی پرسپولیس شد.

گفتنی است تکلیف حضور این بازیکن در یکی از دو تیم مطرح پایتخت طی روزهای آینده مشخص خواهد شد ولی این احتمال هم وجود دارد که او در تیم فعلی‌‌اش باقی بماند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.