چرا خندوانه امشب پخش نشد؟ بخاطر هک در صداوسیما؟

پخش نشدن برنامه خندوانه یکساعت بعد از زمان همیشگی پخش، خبرساز شد.

به گزارش تازه‌نیوز، با وجود اعلام قبلی و مطابق هر پنجشنبه، سری هشتم برنامه خندوانه باید ساعت ۲۳ امشب روی آنتن شبکه نسیم می‌رفت اما این اتفاق نیافتاد.

هنگام تنظیم این خبر، ساعت ۱۲ و ۱۴ دقیقه است و بیش از ۷۰دقیقه از زمان پخش این برنامه گذشته اما هنوز خندوانه به پخش نرسیده است. مدیران این شبکه تیز درباره عدم پخش برنامه اطلاع‌رسانی نکرده‌اند و برنامه‌های تکراری و مناسبتی در حال پخش از این شبکه است.

برخی معتقدند احتمال خرابکاری مجدد روی آنتن شبکه نسیم، علت تاخیر و یا عدم پخش خندوانه در ۵شنبه شب است چرا که این برنامه مخاطب میلیونی دارد و وقوع خرابکاری روز ۵شنبه در شبکه‌های دیگر، هنگام پخش این برنامه، برای سازمان‌ صداوسیما گران تمام خواهد شد.

همچنین برخی معتقدند کارشناسان صداوسیما در حال بررسی زیرساخت‌ها و ایجاد اطمینان از عدم امکان خرابکاری هستند و به محض نهایی شدن این اطمینان، خندوانه روی آنتن خواهد رفت حتی اگر با ۹۰دقیقه تاخیر باشد!

تکمیلی

خندوانه با ۹۴ دقیقه تاخیر!! از شبکه نسیم پخش شد و پخش آن تا ساعت ۲.۳۰ دقیقه بامداد جمعه ادامه داشت.

8 نظر
 1. حالا

  من هنوز منتظرم..!😢

 2. س ه

  چه ربطی به هک شدن داره ؟! پخش تمام سریال‌های و….. بطور غیر قابل باوری همین طور است مثلا یک سریال خارجی را دنبال میکنی بعد از پخش قسمت بیستم فرداش میبینی قسمت سوم را پخش میکنن!!! در همین یک ماه گذشته دو تا سریال در حا پخش نصف کاره جاشون را دادن به سریال‌های دیگر و یکی از قسمت چهل هفتم برگشت به قسمت اول!!!!!!!!!! اینجا ایران است نه……….

 3. بهاره

  ساعت 12و 14 دقیقه یعنی 12 ظهر باید بگین 14 دقیقه بامداد. تو رو خدا حداقل به کسی خبر می نویسه حداقل اصول اولیه رو یاد بدین.

  1. شهرام

   آفرین .چه عجب یکی پیدا شد ایراد درست بگیره. چون اینجا به کامنتا توجه نمیشه

 4. مهسا

  تازه توی شبکه تماشا سریال پایتخت هم با حدود نیم ساعت تاخیر پخش شد و همش آگهی بازرگانی و… پخش میکردن تهشم مجری اومد گفت بابت تاخیری که به وجود اومد ببخشید فیلم به دستمون نرسیده بود و از این حرفا://

 5. Mohammad1393fa

  چرا خندوانه دیشب پخش نشد

 6. شهرام

  ما فقط اهل شعار دادنیم و بس!!! وقتی دنیا داره مارو هک میکنه ما هنوز تو راه پیماییها داریم شعار . زنده باد یمن و مرگ بر آمریکا میدیم. همه دنبال فیزیک کوانتوم؛ ما هنوز شعار…
  دنیا در حال ترقی و بروز شدن ؛ ما شعار….
  یکم شعورم ارزوست.یکم رو توان علمی و عملی کار کنیم بد نیست، تا کسی نتونه براحتی یه مملکت و هک کنه. اگه فردا این هک تو نظام بانکی و ارگانهای اصلی رخ بده چه باید کرد.!؟؟ هیچی دیگه تاوانش و مردم بدبخت باید بدن.
  بجای یمن بچسبید به مملکت خودتون، والا اوضاع مردم ما خرابتر از یمنه. شب عید با جیب خالی و شرمندگی پدر”
  سیل و زلزله و نبود امکانات حداقلی برای هموطنای عزیزمون‌. والا، بلا؛ اینا دردش بیشتره.

 7. طرفدار رامبد جوان(مرد میدان واقعی)

  درد و بلای خندوانه بخوره تو سر سیاسی های آشغال

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.