مثلث تهاجمی استقلال تنها امید هواداران در لیگ قهرمانان آسیا

هواداران استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا شاید بازهم دل به خط حمله قدرتمند خود ببندند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، پس از استعفای  فرهاد مجیدی  از استقلال،  احمد سعادتمند  مدیرعامل این باشگاه وعده بازگشت  استراماچونی  را به هواداران استقلال داد، اما فدراسیون فوتبال با قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی تا به این لحظه مجوز بازگشت استراماچونی را صادر نکرده است.
عدم صدور مجوز حضور دوباره  استراماچونی  باعث دلخوری هواداران استقلال و اختلاف بین مدیران آبی و فدراسیون فوتبال شده است. استقلال این روز‌ها آرامش ندارد و هواداران این تیم با تجمع مقابل ساختمان باشگاه اعتراض خود را به وضعیت استقلال اعلام می‌کنند.

تمامی این حواشی در حالی به وجود آمده است که استقلال کمتر از یک هفته دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الوحده امارات قرار بگیرد،. نامجومطلق که سکان هدایت آبی‌ها را به طور موقت به دست گرفته است هم این روز‌ها تمرینات خود را بدون داشتن چندین بازیکن اصلی برگزار می‌کند که این مسئله هم باعث دلخوری نامجومطلق از کادر مدیریتی استقلال شده است.

با این شرایط، به نظر می‌رسد تنها امید هواداران استقلال برای لیگ قهرمانان آسیا دل بستن به خط حمله این تیم باشد جایی که دیاباته، قایدی و مطهری حضور دارند و توانستند عملکرد خوبی در لیگ برتر فصل گذشته داشته باشند. به نظر می‌رسد در این روزها که استقلال حال و روز چندان خوبی ندارد، این سه بازیکن بتوانند دوباره دل هواداران‌ استقلال را شاد کنند و باید منتظر ماند و دید آنها چه می‌کنند.

همه اینها در شرایطی است که تیم الوحده امارات (حریف بعدی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا) به خاطر کرونا از حضور در ادامه این مسابقات انصراف داده و باید منتظر ماند و دید چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.
مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.