استوکس: پرسپولیس می‌تواند مثل یوونتوس سال‌های متوالی قهرمان شود

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس سطحی بالاتر از آسیا دارد و می‌تواند سال‌های متوالی مثل یوونتوس قهرمان شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، آنتونی استوکس در ارتباط با جدایی خود از تیم فوتبال پرسپولیس در فصل گذشته، اظهار داشت: من هرگز قصد جدایی نداشتم چون در پرسپولیس شرایط خوبی داشتم. بعد از آنکه در دبی از سرمربی تیم اجازه گرفتم که چند روز در آنجا بمانم به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستم بازگردم و به تمرینات اضافه شوم. هر گز نمی‌خواستم پرسپولیس را تنها بگذارم اما کرونا به من اجازه نداد که در تمرینات تیم شرکت کنم.

وی  در خصوص شکایت باشگاه  پرسپولیس  از او، تصریح کرد: فیفا قطعاً درک خواهد کرد که چرا من به ایران بازنگشتم. این مسئولان باشگاه پرسپولیس بودند که تصمیم گرفتند قرارداد من را یک طرفه فسخ کنند. کرونا شرایط خاصی را به وجود آورد و بعید می‌دانم که فیفا در این شرایط استثنایی من را جریمه کند.

مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس تهران پیرامون قهرمانی این تیم در لیگ برتر، افزود: من می‌دانستم پرسپولیس در پایان فصل قهرمان می‌شود. پرسپولیس سطحی بالاتر از آسیا دارد و می‌تواند سال‌های متوالی مثل یوونتوس قهرمان شود.

استوکس در مورد نام بردن از او در جشن قهرمانی پرسپولیس، گفت: خیلی خوشحالم که در جشن قهرمانی پرسپولیس از من هم نام برده شد. امیدوارم مسئولان پرسپولیس مدال قهرمانی تیم را هم به من برسانند.

وی در پایان درباره شرایط آینده خاطرنشان کرد: امیدوارم روزی بتوانم دوباره برای پرسپولیس بازی کنم. می‌خواهم مدال قهرمانی را به من برسانند تا خاطره خوبی از این تیم و ایران داشته باشم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.