دستور جدی وزیر بهداشت برای پیگیری پروژه ساخت بیمارستان ملارد

امام جمعه ملارد از دستور جدی وزیر بهداشت برای پیگیری پروژه ساخت بیمارستان این شهر خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، حجت الاسلام سید حسین حسینی نوری در خطبه‌های نماز جمعه امروز ملارد طی سخنانی با اشاره به اتفاقاتی که در خصوص ساخت بیمارستان ملارد در هفته گذشته رخ داد، گفت: نکته اول بحث بیمارستان است، که موضوع ما در دو سه هفته و چند سال گذشته بود، بیمارستان موضوع اول و جدی مردم ملارد است، حقیر هم در این ۹ سالی که در خدمت شما هستم، چندین سال تلاشم این بود و هست، که این پروژه به انجام برسد و مردم از آن بهره ببرند.

وی گفت: البته خدا کند، هیچ گاه پای کسی به بیمارستان باز نشود، اما بیمارستان از لوازم زندگی مردم است و نیاز است، که این زیرساخت‌ها در شهرستان فراهم شود، پروژه بسیار خوب در حال پیشرفت بود، البته چند ماهی تأخیر داشت، پیگیری‌هایی که کردیم، گفته بودند، این پروژه را آقازاده وزیر بهداشت در حال انجام است، بنده نیز مستند، به حرف این عزیزان در خطبه‌های نماز جمعه قبلی موضع گرفتم و بعد متوجه شدم، نه، این بنده خدا سرپرست کارگاه و سرپرست پروژه بوده و پیمانکار پروژه نبوده است.

خطیب جمعه ملارد گفت: تکلیف شرعی من بود، که رسماً از موضعی که گرفته بودم، عذرخواهی کنم و این عذرخواهی را در نامه‌ای خدمت وزیر بهداشت نوشتم و ایشان نیز جواب نامه را دادند و این قضیه تمام شد و رفت.

وی با بیان این که برخی افراد مغرض و رسانه‌های معاند در پی بهره برداری میلی از این اظهارات بودند، ادامه داد: بنده بعد از آن موضوع مصاحبه‌ای هم نکردم و لذا هم از مردم عزیز می‌خواهم، مراقب بوده و فریب این رسانه‌ها و افراد مغرض را نخورند و هم رسانه‌ها به حواشی دامن نزنند، چرا که عده‌ای در پی موج آفرینی و بهره برداری برای منافع خود هستند.

حسینی گفت: شاید برخی از دوستان بخواهند، دلسوزانه وارد شده و یا مطلبی بنویسند، که سبب بهره برداری دشمنان شود، که توصیه می‌کنم، مطلبی نوشته نشود.

وی اضافه کرد: نکته بعدی این است، که به این رسانه‌های معاند بگوییم، هم وزیر محترم سرباز ولایت و در سنگر سلامت شب و روز تلاش می‌کند، هم حقیر سرباز ولایت در سنگر نماز جمعه کمترین خدمتگزار مردم عزیز هستم و در کنار هم برای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی که در این کشور امام زمان (عج) و کشور امام عزیز (ره) و شهدا و شما مردم عزیز است، گوش به فرمان مقام معظم رهبری تا آخرین لحظه که توفیق خدمت داشته باشیم، خواهیم ماند و به ملت عزیز خدمت خواهیم کرد.

امام جمعه ملارد افزود: با این اتفاقاتی که رخ داد، وزیر بهداشت دستور جدی داد، که کار پروژه بیمارستان ملارد، از این هفته به طور جدی ادامه پیدا کنه و حقیر هم تا حصول این پروژه بیمارستان پیگیر خواهم بود.

وی گفت: البته پروژه بیمارستان یکی از کارهایی است، که باید پیگیر بود و هر پروژه‌ای که مرتبط با تأمین زیرساخت‌های مورد نیاز مردم باشد، را در هر قسمتی و نیاز باشد، از این تریبون مطالبه گری و پیگیری خواهیم کرد، اما این اتفاق با نامه‌ای که آقای وزیر داد، دیگر تمام شد و توقع است، که دیگر دامنی به آن زده نشود، تا فرصت سو استفاده از آن گرفته شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.