واکنش رونالدو به پیام جنجالی‌اش درباره PCR

مهاجم یوونتوس درباره پیام جنجالی‌اش که مربوط به تست PCR بود، صحبت کرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، کریستیانو رونالدو در بازگشت خود درخشید. مهاجم پرتغالی کووید ۱۹ را پشت سر گذاشت و در نیمه دوم دیدار یوونتوس و اسپتسیا وارد زمین شد. ستاره تیم تورینی دبل کرد تا پیروزی بانوی پیر تثبیت شود (۴ بر یک). او پس از بازی گفت: دلم برای بازی کردن تنگ شده بود. خوشبختانه (در دوران ابتلا به کرونا) هیچ علائمی نداشتم و حالم خیلی خوب بود.

ستاره یوونتوس افزود: من بازگشته‌ام تا مانند سابق عمل کنم. اکنون امیدوارم بتوانم به بهترین سطح خود برسم. مدت زیادی از میادین دور بودم.

رقابت در سری‌آ نسبت به فصل‌های گذشته متفاوت است و فاصله تیم‌ها خیلی نزدیک است. رونالدو در این رابطه اظهار کرد: لیگ خیلی سخت است اما به نظرم خوب است چون رقابت بیشتر می‌شود. میلان (صدرنشین جدول سری آ) تاکنون خوب کار کرده است اما نباید ناپولی، لاتزیو و تیم‌های دیگر را دست‌کم بگیریم.

مهاجم پرتغالی زمانی که دیدار بارسلونا را به خاطر مثبت بودن دوباره تست کرونایش از دست داد، یک پیام جنجالی را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرد و نوشت:

“تست‌های PCR آشغال هستند.” او خیلی زود پیامش را پاک کرد. از رونالدو پرسیدند که آیا از حرفش پشیمان شده است که در پاسخ به این سوال، گفت: پشیمان باشم؟ کریستیانو برگشته است، مهم این موضوع است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.