کمک «مسی» به طرفدار نوجوان آرسنال

کاپیتان و فوق ستاره باشگاه بارسلونا عینکی را برای کودک کم‌بینای آرسنالی ارسال کرد تا بتواند بازی‌های تیم محبوبش را بهتر تماشا کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، یک شرکت که به دنبال بهتر کردن وضعیت دید افراد نابینا و کم‌بینا در جهان است، «لیونل مسی» را به عنوان سفیر خود معرفی کرده است.

این شرکت در تلاش است تا با ابزار به‌روز و پیشرفته، زندگی افراد نابینا و کم‌بینا را شادتر کند. از همین رو این شرکت دستگاهی با نام چشمِ من سخته تا توان دید کم‌بینایان را افزایش دهد.

مسی که سفیر این شرکت است، هر سال یکی از این دستگاه‌ها را به یکی از کم‌بینایان هدیه می‌دهد.

کاپیتان بارسا در این باره بیان داشت: من از اینکه سفیر این شرکت هستم بسیار افتخار می‌کنم زیرا این دستگاه واقعا در دید کم‌بینایان تغییر ایجاد می‌کند.

مسی تایید کرد: ما در حال مشاهده دستگاهی هستیم که زندگی کاربران آن را تغییر دهد. این یک اتفاق هیجان‌انگیز است. ملاقات با این افراد از سراسر جهان شگفت‌انگیز است و چیزی که بیشتر شگفت‌آور است این است که تقریباً ۳۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان با شرایط بینایی رنج می‌برند اما دستگاه چشم من کیفیت زندگی آن‌ها را به شدت بهبود می‌بخشد.

این فوق ستاره ۳۳ ساله در پایان یکی از دستگاه‌های چشم من را به یک هوادار نوجوان آرسنالی اهدا کرد تا او بازی‌های فصل پیش رو توپچی‌ها را با وضوح بیشتر تماشا کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.