حمله دوباره باشگاه استقلال به تلویزیون

باشگاه استقلال به انتقادات یکی از مجریان ورزشی تلویزیون واکنش تندوتیزی نشان داد.

به گزارش تازه نیوز، رسانه رسمی باشگاه استقلال نوشت: چه اتفاقی تأسف‌آورتر از اینکه فردی در لباس مجری‌گری تلویزیون در ادامه حملات برخی برنامه‌های صداوسیما، بدون پرده‌پوشی به استقلال حمله می‌کند تا دم از مظلومیت چند تیم دیگر بزند؟

ورزش تلویزیون جولانگاه افرادی شده است که نه تنها قدمی برای رشد و پیشرفت فوتبال برنداشتند که سالهاست دقیقا در نقطه مقابل آن ایستاده‌اند. کاش جایگاه کارشناسی و نقد به افراد باصلاحیت و‌ منصف می‌رسید.

اگر قرار بود اتفاقی برای این افراد رخ دهد، پس از سالها فعالیت در فوتبال، اندکی خوشنامی برایشان باقی می‌ماند که حالا دنبال بدنامی نروند.

اگر انصاف و عدالت حاکم بود، در روزهایی که حق استقلال به دلیل سوت‌های نادرست ضایع شد، مهر سکوت به لب نمی‌زدند و حالا این گونه ناراحتی خود از صدرنشینی استقلال را عیان نمی‌کردند.

مدیران مربوطه در سازمان صدا و سیما دقیقا بر چه اموری نظارت می‌کنند که امثال این فرد از مقابل دوربین‌های تلویزیون کنار نمی‌روند؟ امیدواریم روزی برسد که برخی افراد در لباس کارشناس و مجری، بدنامی را به گمنامی ترجیح ندهند و بر اساس انصاف و حقیقت سخن بگویند نه چیزهای دیگر.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.