رونمایی از پایگاه‌های جدید موشکی و پهپادی سپاه

در آستانه فرا رسیدن روز پاسدار، دو پایگاه موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه با حضور فرمانده کل سپاه رونمایی و وارد چرخه عملیاتی شد.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از صداوسیما، همزمان با اعیاد فرخنده ماه شعبان و در آستانه روز پاسدار، دو پایگاه موشکی و پهپادی نیروی هوافضای سپاه با حضور سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی رونمایی و وارد چرخه عملیاتی شد.

این پایگاه‌های تونلی که در دل کوه‌های مرتفع ساخته شده، محل نگهداری سامانه‌های موشکی زمین به زمین با تجهیزات پیشرفته و نیز پهپاد‌های تهاجمی نفوذپذیر در شبکه‌های راداری و پدافندی دشمن است که با هدایت نیرو‌های انقلابی جوان و باانگیزه، به دژ مستحکم ایران اسلامی در مقابل دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی تبدیل شده است.

این اولین بار است که نیروی هوافضای سپاه از یک پایگاه زیرزمینی پهپادی رونمایی می‌کند.

وجود پهپاد‌هایی با برد ۲هزار کیلومتر، سکو‌های پرتاب موشک‌های دو فروندی، سکو‌های پرتاب چندفروندی پهپاد با دقت و کیفیت ترکیب این سامانه‌ها که اخیراً در رزمایش پیامبر اعظم (ص) ۱۷ به نمایش گذاشته شد، نشان از تاثیرگذاری شگفت این پایگاه‌ها در دفاع و صیانت از امنیت ایران اسلامی و ملت ایران مقابل هر تهدیدی دارد.

در بازدید سرلشکر سلامی از پایگاه‌های زیرزمینی موشکی و پهپادی، سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه گزارشی از روند اقدامات و دستاورد‌های جدید این نیرو ارائه کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.