غیبت قطعی مدافع مصدوم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

محمد نادری پرسپولیس را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا همراهی نمی کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب بطور متمرکز در کشور قطر برگزار می شود. از این رو تیم های حاضر در این مسابقات به دوحه سفر کرده تا تمرینات خود را پیگیری کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی به عنوان یکی از چهار نماینده فوتبال باشگاهی ایران به قطر رفته که محمد انصاری، محسن ربیع خواه، محمد نادری و مهدی شیری را به همراه ندارد.

چهار بازیکن مصدوم سرخ ها تمرینات خود را در تهران پیگیری می کنند که در بین آنها مهدی شیری وضعیت بهتری دارد و احتمال می رود تا فردا یکشنبه عازم کشور قطر شود.

با این حال ربیع خواه و انصاری که قبل از این نیز چندان مورد نظر گل‌محمدی برای ماندن در تیم نیستند به رقابت های لیگ قهرمانان نمی رسند اما وضعیت محمد نادری نسبت به سایر مصدومان پرسپولیس متفاوت است.

مدافع چپ پرسپولیس هنوز نتوانسته نظر مسئولان باشگاه کورتریک بلژیک را برای عقد قرارداد رسمی با سرخپوشان پایتخت جلب کند. از این رو حضورش در لیگ قهرمانان آسیا با توجه به میزان آسیب دیدگی که دارد منتفی است تا در تهران ضمن پشت سر گذاشتن دوران نقاهت بتواند رضایتنامه خود را از کورتریک دریافت کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.