یحیی دوباره روی ۲ ملی‌پوش دست گذاشت

سرمربی پرسپولیس قصد دارد برای فصل آینده ۲ ستاره سپاهان را به ترکیب تیمش اضافه کند.

به گزارش تازه نیوز، خیلی‌ها معتقدند دلیل عقب افتادن پرسپولیس از کورس قهرمانی لیگ بیست و یکم به ابتدای فصل و عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات برمی‌گردد. پرسپولیس به عنوان قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر نتوانست در تابستان مهره‌های کلیدی خود مثل احمد نوراللهی، محمد حسین کنعانی زادگان و شهریار مغانلو را نگه دارد و همین موضوع به این تیم ضربه زد. در کنار جدایی این نفرات، بازیکنان جدیدی هم که به پرسپولیس آمدند، نتوانستند بدرخشند و خیلی مثمرثمر نبودند.

از همین رو گل محمدی می‌خواهد برای فصل آینده سیاست جدیدی را در پیش بگیرد و پرسپولیس پر ستاره و قدرتمندی را برای لیگ بیست و دوم راهی مسابقات کند. یکی از نقاط ضعف پرسپولیس در این فصل به مدافعان کناری این تیم برمی‌گردد. سعید آقایی در سمت چپ خط دفاعی نتوانسته انتظارات را برآورده کند ودر سمت راست هم مهدی شیری در نیم فصل از جمع سرخ‌پوشان جدا شد تا رامین رضاییان به پرسپولیس بازگردد. رامین در چند بازی که برای پرسپولیس به میدان رفت، عملکرد نسبتا خوبی داشت ولی یحیی دوست دارد بیشتر از رامین در پست‌هافبک راست بازی بگیرد.

سرمربی پرسپولیس معتقد است، کارایی رضاییان در بخش هجومی به مراتب بیشتر از کارهای دفاعی است و اگر بتواند مدافع راست مدنظرش را پیدا کند و البته رامین هم قراردادش را با پرسپولیس تمدید کند، می‌تواند تفکر مدنظرش را برای سمت راست تیمش به راحتی پیاده کند. اما گزینه‌های مدنظر یحیی گل محمدی برای دو پست مدافع راست و چپ، دو بازیکن از سپاهان است. امید نورافکن و دانیال اسماعیلی فر بازیکنان ملی پوش سپاهان که فصل فوق العاده ای را به همراه زردپوشان اصفهانی سپری می‌کنند، بازیکنان مورد علاقه یحیی به شمار می‌روند.

نکته جالب در خصوص این دو بازیکن این است که هر دو نفر قبلا هم مورد توجه یحیی گل محمدی قرار داشتند ولی پرسپولیسی نشدند. دانیال اسماعیلی فر که قبلا هم شاگرد یحیی بود، قبل از شروع لیگ بیستم مذاکرات جدی با شخص یحیی گل محمدی و باشگاه پرسپولیس انجام داد ولی به دلیل مشکلات مالی پرسپولیس و پیشنهاد بسیار عالی سپاهان، این بازیکن قید حضور در پرسپولیس را زد و به سپاهان رفت.

گل محمدی که آن موقع حساب زیادی روی آمدن اسماعیلی فر باز کرده بود، با بدقولی دانیال در آن مقطع مواجه شد و این موضوع حتی باعث شد تا یحیی کمی از او دلخور شود. امید نورافکن هم در ابتدای این فصل مورد توجه یحیی قرار گرفت ولی به دلیل داشتن قرارداد با سپاهان نتوانست پرسپولیسی شود. دو بازیکن مد نظر یحیی یکسال دیگر با سپاهان قرارداد دارند و پرسپولیس برای خرید این بازیکنان کار بسیار سختی خواهد داشت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.