واکنش علم‌الهدی به ماجرای سفر خانواده قالیباف به ترکیه

علم الهدی امام جمعه مشهد گفت: دشمنان نظام و اسلام اقدام به آغاز عملیات روانی و علم کردن موضوعی برای یکی از مسوولان کرده‌اند تا به عناوین مختلف وی را از عرصه کنار زده و بر شما مردم مسلط شوند.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از ایرنا، حجت الاسلام احمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه امروز مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد افزود:برخی از این جریانهای مافیایی در دستگاههای دولتی جریان و سرمنشاء دارند که باید به همت همه بخشها و قوا شناسایی و با آنان برخورد شود.

وی با اشاره به این که گرانی روز افزون فشار فراوانی بر مردم وارد کرده است ادامه داد: در حالی که دولت سعی در کاهش تورم دارد چرا هنوز گرانی فراوان است؟ و معیشت مردم مورد هدف قرار گرفته است؟ باید بدانیم که علت این گرانی‌ها در داخل خود کشور ماست.

امام جمعه مشهد گفت: دشمنان نظام و اسلام اقدام به آغاز عملیات روانی و علم کردن موضوعی برای یکی از مسوولان کرده‌اند تا به عناوین مختلف وی را از عرصه کنار زده و بر شما مردم مسلط شوند.

علم الهدی علت عزاداری در این روزها را شناخت مظلومیت امیرالمومنین(ع) و چرایی آن دانست و ادامه داد: حکومت حضرت علی (ع) نسخه جامع حکومت در این نظام است و مسوولان نظام بدانند اگر می خواهند در این مملکت در کنار خون شهدا خدمت کنند نسخه حکومت، عدل علی (ع) است.

امام جمعه مشهد گفت: تنها رهبری نظام نیستند که باید به عدل امیرالمومنین(ع) اقتدا کنند بلکه همه مسوولان باید دارنده این ویژگی برای خدمت باشند و این عدل باید خود را در کارگردانی تمامی قوای کشور و نظام نشان دهد.

علم الهدی ضمن عرض تسلیت به مناسبت به خاک و خون کشیده شدن شیعیان در مسجدی در مزار شریف افغانستان افزود: اهل بیت(ع) و شیعیان آنها همه مظلوم بوده‌اند.

وی با اشاره به مظلومیت امیرالمومنین علی (ع) ادامه داد: این روزها حساس ترین ایام و روزها از نظر یادآوری مظلومیت مولای ما علی(ع) است و مظلومیت آن حضرت ناشی از جهل عمومی مردم، نادانی و ناآگاهی آنهاست.

امام جمعه مشهد گفت: وقتی جامعه بی بصیرت شود و شناخت مردم تنزل یابد دیگر ارزش یک انسان والا مورد توجه قرار نمی گیرد و زمینه همه ظلمها، جورها و فسادها فراهم می‌شود.

4 نظر
 1. کیان

  ایشون با اظهاراتش عرصه راتنگ کرده بر مردم مشهد اینجا را ملک خودش میدونه یه کنسرتو نمی زاره اجرا شه بعد از قالیباف حمایت میکنه تو که از نظرت سفر غیر مشهد را غیر مجاز و غیر دینی می دونی چی شد سفر قالیباف الان شد مصداق رفتار معاندین برای حذفش

 2. ناشناس

  خوب ماست مالی میکنی

 3. سجاد

  با توجه به فرمایشات رهبر باید از تولید داخلی حمایت کنیم حالا قالیباف جنس خارجی میخرن این چ نوع حمایت داخلیه
  این کار قالیباف چ ربطی به دسیسه های خارجی داره…در مورد ما چ فکری کردین

 4. محمود

  اگه یکی از جناح مخالف اینکار را کرده بوده چنان چوبی در آستین ش میکردید که بیا و بین و از همین تربیون آبروی او را بر باد میدادید. مطلب دوم اینکه خواهشا شما از مظلومیت علی ع حرف نزدید چون برای آن حضرت و مردم بهتره

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.