یارانه جبرانی قابل برداشت نیست/ زمان برداشت یارانه واریزی دولت

فعلا یارانه واریزی قابل برداشت نیست و دولت زمان استفاده از آن را اعلام خواهد کرد.

به گزارش تازه نیوز و به نقل از ایرنا، روابط‌عمومی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد:در روزهای آینده اطلاعات بیشتری به مردم ارائه خواهد شد و زمان استفاده از این یارانه جبرانی از سوی دولت در آینده اعلام خواهد شد، اما تا آن زمان این مبالغ قابل برداشت و استفاده نیست.

طبق این اطلاعیه،کسانی که به هر نحوه دهک‌بندی خود اعتراض دارند می‌توانند از طریق سامانه جامع رفاه ایرانیان در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعتراض خود را ثبت کنند.

بنابر اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، پیرو اصلاح نظام توزیع یارانه‌ها، هموطنانی که به هر دلیلی ابهام یا اعتراضی نسبت به یارانه اختصاص یافته دارند می توانند به سامانه hemayat.mcls.gov.ir مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند.

مطالب مرتبط
6 نظر
 1. یوسفعلی دشتی

  ای کاش رئیس جمهور همه پول را به یک باره ازاد نکند افسار بسیاری از مردان دست زنان است به یک روزه همه را در بازار به هدر می دهند بلکه از هر 10 روز 500 هزار تومان ازاد کنند و گرنه اوضاع بسیار خانواده ها بدتر هم خواهد شد ثانیا هیچ مردم را به بیمه و یا غیره ندهن بلکه مستقیم به مردم به صورت نقد یا کارت الکترونیکی بدهند چون تمام ادره جات گرگ صفت شده اند اعتباری نیست خدا پشت پناه رئیسی است اگر فقط و فقط فقط فقط …. خدا و مردم را نزدیکترین و با اعتماد ترین حامی خودش بداند و هر کس او را از اینها جدا کند او دعوت کننده به اتش جهنم است اقای رئیسی بدان بر لبه اتشی مردم عام و خدا از دستت می گیرند تورا از این اتش دور کنند بقیه تورا به اتش وارد می کنند حتی اگر عقیل باشد بدان فرصت جبران تو 3 سال است بعد از ان جز زندگی حساب نمی شود چون فرصت جبران نداری تو با بقیه فرق داری بقیه تا اخر عمر فرصت دارند تو نداری ای کاش این نوشته من به دست رئیسی می رسید و این هشدار بسیا مهم که فقط خدا ارزش ان را می داند به او می رسید .

 2. ناصر

  این یارانه حکم همون شکلات را داره که یکنفرمیخوادکلاهی سربچه بذاره دقیقا ملت مفلوک وبیچاره چه گیری کردیم با اینا

 3. جعفر

  گدازاده ها

 4. جعفر

  دارن صدقه میدن به مردم .

 5. جعفر

  لطفا نظر سنجی رسمی وعلنی داشته باشید

 6. گشنه

  این یارانه به نوعی حق السکوت هست. روز موعود نزدیک هست و آتش خشم ملت سوزاننده

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.