گزینه مدنظر پرسپولیس گرانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر! +عکس

وبسایت روزنامه رکورد از بند یک میلیون یورویی آنتورپ برای انتقال علیرضا بیرانوند پرده برداشت.

به گزارش تازه نیوز، هفته گذشته علیرضا بیرانوند خبر از پایان حضورش در تیم بواویشتا داد و اعلام کرد که کار او در این تیم پرتغالی به پایان رسیده و وی باوجود تلاش برای حضور در ترکیب، به دلیل عدم امکان نمایش توانایی‌اش اردوی بوآویشتا را ترک می‌کند.

این مطالب را هم از دست ندهید:

این خبر موجی از خوشحالی را در بین برخی از طرفداران پرسپولیس ایجاد کرد چرا که آنها تصور می‌کردند که بیرانوند یکی از سهل الوصول‌ترین خریدهای آنها خواهد بود و به راحتی جذب پرسپولیس خواهد شد اما ماجرا به این سادگی نیست.

باوجود ابراز علاقه بیرانوند نسبت به پرسپولیس در هفته‌ها و ماه‌های گذشته اما پایان قرارداد او با بواویشتا به منزله این نیست که او می‌تواند تیم بعدی‌اش را انتخاب کند. بیرانوند در خرداد ۱۳۹۹ با قراردادی سه ساله به آنتورپ پیوست و حالا یک سال دیگر از قرارداد وی باقی مانده تا به این ترتیب باشگاه بلژیکی تبدیل به تصمیم‌گیر اصلی در ماجرای گلر ملی پوش ایرانی بشود.

آنطور که روزنامه رکورد نوشته، باشگاه بواویشتا بند دائمی کردن قرارداد علیرضا بیرانوند به مبلغ یک میلیون یورو را فعال نخواهد کرد تا به این ترتیب مشخص شود باشگاه آنتورپ برای انتقال او به تیمی اروپایی رقم یک میلیون یورو را در نظر گرفته اما شنیده‌ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس رقم کمتری برای این انتقال خواهد پرداخت.

باتوجه به عملکرد بیرانوند در طول مدت قرارداد قرضی، آنتورپ ۳۰۰ هزار یورو از خواسته قبلی پایین آمده و حاضر است با ۷۰۰ هزار یورو بیرانوند را در اختیار پرسپولیس قرار دهد؛ رقمی بسیار بالا برای یک تیم ایرانی که بیرانوند را به گرانترین بازیکن لیگ برتر بدل خواهد کرد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس اما اعلام کرده‌اند که قصد ندارند این مبلغ فسخ را پرداخت کنند و به ایجنت علیرضا بیرانوند نیز گفته‌اند که او خودش باید مشکل قراردادی در بلژیک را حل کند و به ایران بیاید تا در آن صورت پرسپولیس با دستمزد مطلوب، او را به خدمت بگیرد.

شاید راه حل میانه، جذب قرضی این بازیکن و تمدید او با آنتورپ باشد که البته شاید باشگاه بلژیکی در صورت وجود مشتری برای بیرانوند نسبت به این گزینه، بی میل باشد.

به نظر می‌رسد شاید سایر باشگاه‌های ایرانی نسبت به جذب قطعی بیرانوند بتوانند اقدام کنند؛ نظیر آنچه در ماجرای شهریار مغانلو پیش آمد.

به هر حال باشگاه پرسپولیس هنوز فرصت این را دارد تا در این انتقال مذاکرات را جلو ببرد اما برخلاف تصور اولیه، این یک انتقال دشوار و بسیار پرهزینه برای قرمزها خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.