کلاهبرداری و آزار زنان به خاطر کینه از همسر سابق!

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مرد ۵۰ ساله‌ای خبر داد که با معرفی خود با عنوان‌های مختلف از ۲۰ زن کلاهبرداری کرده بود.

به گزارش تازه‌نیوز، سردار علیرضا لطفی افزود: دوم اسفند سال گذشته، زن جوانی با مراجعه به پلیس شکایت خود را از یک مرد میان سال به اتهام سرقت ثبت کرد. وی ادامه داد: زن جوان در طرح شکایت خود گفت :«مدتی قبل با مرد میان سالی آشنا شدم که خود را فردی نیکوکار معرفی و ادعا کرد سرپرستی کودکان بی سرپرست را بر عهده دارد و در یکی از سازمان های معتبر دولتی مشغول به کار است و می تواند مشکلاتم را حل کند. این مرد به این طریق اعتماد من را جلب کرد و یک روز به بهانه فروش وسایل خانه اش من را به خانه ای برد، اما در خانه مرا با خوراندن آب میوه مسموم بیهوش کرد.»

به نقل از ایرنا، رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: در بررسی های انجام شده توسط کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی مشخص شد که شکایت های مشابهی از این متهم به ثبت رسیده است و متهم بعد از شناسایی طعمه های خود که اغلب بانوان بودند خود را مامور پلیس، مامور اطلاعات یا کارشناس دادگستری معرفی کرده و از این طریق به سرقت به شیوه بیهوشی و کلاهبرداری اقدام می کند.وی در توضیح نحوه دستگیری این متهم گفت: این متهم در اواخر فروردین ماه در شهر پرند شناسایی شد و طی یک عملیات پلیسی سریعاً دستگیر شد. لطفی افزود: متهم بعد در اعترافاتش به کارآگاهان اظهار کرد، هفت سال کارمند یک اداره دولتی بودم اما با همسر اولم مشکل پیدا کردم و به خاطر شکایت او به زندان افتادم و از هم جدا شدیم. بعد به خاطر سوءپیشینه از محل کار اخراج شدم. بعد از بیکار شدن به شبکه هرمی گلدکوئیست پیوستم و به افراد زیادی بدهکار شدم. برای همین سر راه زنان قرار می گرفتم و از آن ها کلاهبرداری می کردم.
رئیس پلیس آگاهی تهران در پایان گفت: با توجه به دستگیری و اعتراف صریح متهم به جرم خود، تاکنون ۲۰ مال باخته،  متهم را شناسایی کرده اند و تحقیقات تکمیلی در این باره ادامه دارد.

بیشتر بخوانید:

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.