رأی علیه پرسپولیس باشد جلوی فدراسیون تحصن می‌کنم؛ تراکتور حداقل باید ۵ بازی محروم شود

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص حواشی بازی تبریز گفت: لابلای جمعیت عده‌ای پرچم کشورهای همسایه را در دست گرفته بودند! کشورهایی که یک زمان آرزویشان بود ایران به آنها توجه کند.

به گزارش تازه نیوز، بهزاد داداش زاده، بازیکن اسبق پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرورزشی، در واکنش به اتفاقات بازی تبریز بین تراکتور و پرسپولیس موضوعاتی را مطرح کرد که بخش هایی از آن را در ادامه می خوانید:

  • از این اتفاقات در حاشیه فوتبال همیشه بوده و هست ولی این که طرفداران خونگرم تبریزی این کار را انجام بدهند واقعاً جای سوال دارد. مسئولین امنیت کشور و آنهایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند باید بگویند که چه افرادی باعث شدند جو استادیوم به این شکل پر تنش باشد.
  • مدتها بود که می‌خواستند پرسپولیس را پایین بکشند اما با همه مشکلات پرسپولیس خودش را در جایگاه دومی‌حفظ کرده بود اما ظاهراً حالا که دیدند به اشکال مختلف حریفش نمی‌شوند تصمیم گرفتند از این طریق ترمز پرسپولیس را بکشند. تعجب من از تبریزی‌هاست.
  • تا جایی که می‌دانم ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم تبریز طرفدار پرسپولیس و قرمز دوست هستند. آنها چرا باید با پرسپولیس چنین رفتاری را انجام بدهند!
  • وقتی مردم خودشان نمیخواهند از فوتبال لذت ببرند همان بهتر که بازی‌ها بدون تماشاگر برگزار شود. اتفاقات بازی تبریز لکه ننگی در فوتبال سال ۱۴۰۱ ایران شد. صد درصد afc این مسائل را می‌بیند و ممکن است در آینده محرومیت‌هایی برای ما در نظر بگیرد.
  • در تصاویر منتشر شده دیدم که لابلای جمعیت عده‌ای پرچم کشورهای همسایه را در دست گرفته بودند! کشورهایی که یک زمان آرزویشان بود ایران به آنها توجه کند. این قبیل مسائل سیاسی است و نمی‌خواهم وارد این بحث‌ها بشوم ولی وقتی چون این تصاویر را به چشم می‌بینیم دلم برای فوتبال می‌سوزد. فوتبال جای بزن بزن و درگیری نیست.
  • اگر بخواهیم قانونی هم در این باره صحبت کنیم این رفتارها باعث می‌شود تراکتور حداقل از ۵ بازی خانگی با حضور تماشاگر محروم شود. فقط امیدوارم کمیته انضباطی رایی صادر نکند که در حق پرسپولیس ظلم شود.
  • اگر قرار باشد رایی بدهند که پرسپولیس ضرر کند واقعاً پرسپولیس مظلوم واقع می‌شود. آن وقت من خودم به شخصه جلوی فدراسیون می‌روم و تحصن می‌کنم تا حق پرسپولیس را بگیرم. نمی‌شود که هم کتک بخوریم هم امتیاز بازی را نگیریم!

بیشتر بخوانید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.