پایان درگیری خونین در اورژانس بیمارستان

تحقیقات پلیس درخصوص درگیری خونین در بیمارستانی در بندرماهشهر به دستگیری ۶نفر از متهمان منجر شد.

به گزارش تازه‌نیوز، درگیری خونین روز پنجشنبه در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی بندر ماهشهر اتفاق افتاد و در جریان آن دو گروه در بخش اورژانس بیمارستان با چوب و چماق به جان یکدیگر افتادند و به اموال بیمارستان نیز خسارت وارد کردند.

عبدالرضا اسکندری، سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرماهشهر در این‌باره گفت: این درگیری در پی انتقال فردی به بیمارستان که در یک تصادف مصدوم شده بود اتفاق افتاد و فردی برای پیگیری وضعیت مصدوم به بیمارستان آمد اما همراهان مصدوم با اطلاع از این موضوع، با آشنایان و نزدیکان خود تماس گرفتند و در ادامه چندین نفر سوار بر ۴ خودرو به بیمارستان آمدند و با ایجاد درگیری با سلاح سرد و تخریب اموال دولتی باعث ایجاد رعب و وحشت بین کارکنان و بیماران شدند.

به نقل از همشهری، وی ادامه داد: در این درگیری به پرسنل و کادر درمان آسیبی نرسید و طرفین درگیری هم به‌طور سرپایی و رایگان تحت درمان قرار گرفتند. در همین حال فرشاد کاظمی، فرمانده انتظامی شهرستان ماهشهر ازدستگیری ۶ نفر از عاملان این درگیری خبر داد و گفت: پس از شناسایی متهمان با هماهنگی مقام ق ضایی در اقدامی غافلگیرانه، ۶ نفر از عاملان اصلی درگیری دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

بیشتر بخوانید:

2 نظر
  1. sezar

    بابا چرا دروغ میگید مثل سگ این فیلم قدیمی هستش من خودم این فیلم رو قبلا دیدم

  2. قلی

    بیمارستان را تعطیل کنین وبجاش یک کلینیک دامپزشکی براشون راه اندازی کنین!!!!!!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.