مدیران خودرو، بالاتر از همه خودروسازها؛ کسب رتبه نخست در ارزیابی‌های سازمان کیفیت و استاندارد ایران

مدیران خودرو در ارزیابی‌های سازمان کیفیت و استاندارد ایران موفق به کسب رتبه نخست شد.

شرکت مدیران خودرو به عنوان بزرگترین و فعال‌ترین خودروساز بخش خصوصی کشور توانسته در یک سال اخیر با افزایش کیفی و کمی محصولات خود در قالب دو برند ام‌وی‌ام و فونیکس سهم بازار قابل توجهی را به خصوص در رده خودروهای لوکس و نیمه لوکس از آن خود نماید.

تازه‌ترین گزارش سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) نیز حاکی از سطح بالای کیفی خدمات ارائه‌شده از سوی این شرکت خودروسازی است، به نحوی که مدیران‌خودرو در حوزه‌های فروش، رضایتمندی مشتریان و عملکرد شبکه نمایندگان فروش مدیران خودرو رتبه نخست را در میان تمامی خودروسازان بخش دولتی و خصوصی از آن خود ساخته است.

بنابر گزارش ISQI، شرکت مدیران خودرو که در سالیان اخیر اقدامات گسترده‌ای را در زمینه ارائه خدمات بهتر در زمینه فروش داشته است، در سال گذشته با پیروی از آیین‌نامه‌ها و استانداردهای مربوطه به‌ویژه در رابطه با مدت زمان تحویل خودرو و عمل به تعهدات، اطلاع‌رسانی به مشتریان، فرایندهای پرداخت سود و خسارت و… موفق شد بالاتر از تمامی خودروسازان دیگر به کسب رتبه نخست نائل شود.

رتبه خدمات فروش ایران خودرو

رضایتمندی مشتریان شاخص دیگری است که شرکت مدیران خودرو با کسب امتیاز ۷۲٫۳ که بسیار بالاتر از میانگین صنعت خودرو است رتبه نخست در میان تمامی خودروسازان را به خود اختصاص داده است. این شرکت با پیروی کامل از دستورالعمل‌های قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان در رسیدگی به شکایات و با توجه به نظرسنجی‌های صورت‌گرفته و بازخوردهای دریافت‌شده از مشتریان، بیشترین میزان رضایتمندی مشتریان را به خود اختصاص داده است.

مقایسه امتیاز مدیران خودرو

همچنین در موضوع رضایت از شبکه نمایندگان مجاز که ناظر بر عواملی همچون آموزش پرسنل نمایندگی‌ها، تدوین استانداردها، فرآیند حمل و تحویل خودرو، استانداردهای رفاهی و مدیریت روابط با مشتریان می‌باشد نیز این شرکت در صدر رتبه‌بندی سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران قرار گرفته است.

وضعیت نمایندگی مدیران خودرو

موفقیت‌های مستمر مدیران‌خودرو در سالیان اخیر نشان از عزم این شرکت برای ارتقای جایگاه خود در بازار خودرو کشور و پیشتازی در این صنعت دارد. مسلما این امر جز با کسب رضایت حداکثری مشتریان در بلندمدت محقق نخواهد شد. از همین روست که این شرکت ضمن بروزرسانی محصولات خود و معرفی خودروهای به‌روز مبتنی بر تکنولوژی‌های روز دنیا نظیر تیگو ۸ پرو و تیگو ۷ پرو، نگاهی خاص به مالکان قدیمی خود نیز داشته و با تدارک مراسم‌های ویژه در قالب باشگاه مشتریان تلاش دارد رضایت تمامی خریداران محصولات خود را جلب نماید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.