آمار ضعیف مهاجم مدنظر استقلال در یک سال اخیر

بازگشت کاوه رضایی به جمع آبی پوشان مبلغی در حدود 500 هزار دلار برای استقلال هزینه خواهد داشت.

به گزارش تازه نیوز، یکی از مهاجمانی که طی روزهای اخیر مذاکرات ابتدایی برای حضورش در استقلال انجام شده کاوه رضایی است.

این مطالب را هم از دست ندهید:

کاوه که سابقه یک فصل بازی برای استقلال را در کارنامه دارد، در سال‌های اخیر در فوتبال بلژیک حضور داشت و در ابتدای حضورش در این کشور هم نمایش‌های خوبی از این بازیکن شاهد بودیم. رضایی در حالی از استقلال پیشنهاد دریافت کرده که شنیده‌ها حاکی از آن است که این بازیکن برای یک فصل چیزی حدود 500 هزار دلار برای استقلال آب خواهد خورد که مبلغ بالایی به حساب می‌‌آید.

مثلاً یامگا که بهترین گلزن استقلال در این فصل است، چیزی حدود 350 هزار دلار دریافت خواهد کرد.

نکته جالب در خصوص کاوه این است که این بازیکن در یکی، دو فصل گذشته آمار بسیار ضعیفی داشته و عمدتاً مصدوم بوده است. کاوه که در این فصل عضو تیم اودهورلی بلژیک بود، در 7 ماه اخیر تنها 5 بار به عنوان بازیکن ذخیره به میدان رفت و مجموع دقایق بازی او برای تیمش بسیار پایین است. کاوه رضایی آخرین بار در هفته بیست‌وپنجم لیگ بلژیک، 10 دقیقه برای تیمش به میدان رفت و بعد از آن دیگر بازی نکرد. همچنین آخرین بازی که کاوه به صورت کامل به میدان رفت، 22 نوامبر 2020 و آن هم برای شارلوا بود. همچنین از آخرین گل باشگاهی این بازیکن بیشتر از یک ‌سال می‌گذرد.

یکی دیگر از نکات قابل توجه در مورد رضایی اما به مصدومیت‌های طولانی و پرتعداد این بازیکن برمی‌گردد که حتی این موضوع باعث شد تا تیم ملی را هم از دست بدهد. رضایی یک مصدومیت قدیمی از ناحیه مچ پا دارد که بعضی اوقات هم برای درمانش مجبور می‌شود به سراغ یک دکتر هندی در دبی برود. همچنین کاوه در سال‌های اخیر چند باری هم از ناحیه لگن دچار مشکل شد که خیلی به او ضربه زد. رضایی و استقلال هنوز قراردادی برای فصل آینده امضا نکردند و حال باید دید که سرانجام این بازیکن برای فصل آینده چه تصمیمی خواهد گرفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.