ترکیب موردنظر فرهاد مجیدی برای استقلال مقابل نفت

استقلال تهران در آخرین هفته از مسابقات لیگ برتر امروز میزبان تیم نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

به گزارش تازه نیوز، تیم استقلال تهران در آخرین هفته از مسابقات لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۹ امروز در ورزشگاه آزادی میزبان تیم نفت مسجد سلیمان خواهد بود.

به نقل از خبرآنلاین، شب گذشته سقوط تیم شهرخودرو مشهد به لیگ دسته اول تایید شد و تیم نفت مسجد سلیمان که در منطقه سقوط قرار گرفته بود اکنون با خیالی آسوده برای مسابقه امروز آماده شده است.

تیم استقلال تهران طی ۲۹ هفته گذشته از مسابقات لیگ برتر شکستی را متحمل نشده است و در هفته بیست و هفتم به لطف برتری مقابل فولاد و شکست پرسپولیس برابر سپاهان موفق شد عنوان قهرمانی لیگ را با فاصله ۹ امتیاز نسبت به سرخپوشان تهرانی تضمین کند.

استقلال برای این مسابقه محمد دانشگر را به دلایل دریافت کارت قرمز در مسابقه برابر مس رفسنجان در اختیار ندارد و سایر بازیکنان مشکلی برای همراهی این تیم ندارند. تنها امیرعلی صادقی به دلیل حضور در اردوی تیم امید آبی‌ها را همراهی نمی‌کند.

در ترکیب امروز به احتمال زیاد سید حسین حسینی درون دروازه قرار خواهد گرفت؛ او که اخیرا به اردوی تیم ملی دعوت شده احتمالا مشکلی برای این بازی نداشته باشد.

در خط دفاعی به احتمال عارف غلامی، رافائل داسیلوا و ابوالفضل جلالی بازی خواهند کرد. این بازیکنان بهترین گزینه برای مجیدی در این پست هستند.

صالح حردانی، زبیر نیک نفس، مهدی مهدی پور و جعفر سلمانی هم بازیکنانی هستند که مانند اغلب مسابقات فصل، در خط میانی حضور خواهند داشت.

در خط حمله آرمان رمضانی، امیرحسین حسین زاده و کوین یامگا بازیکنانی هستند که مورد توجه مجیدی قرار دارند اگرچه رودی ژستد و امیرارسلان مطهری هم در میان گزینه روی نیمکت حضور دارند.

بدین ترتیب ترکیب احتمالی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان به شرح زیر است:

سید حسین حسینی، ابوالفضل جلالی، رافائل داسیلوا، عارف غلامی، جعفر سلمانی، مهدی مهدی پور، زبیر نیک نفس، صالح حردانی، امیرحسین حسین زاده، کوین یامگا و آرمان رمضانی

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.