گزارش و نتیجه بازی استقلال و نفت مسجدسلیمان

استقلال ۰-۰ نفت مسجدسلیمان/ استقلال بدون باخت قهرمان لیگ بیست و یکم شد

استقلال با تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان، بدون باخت قهرمان لیگ بیست و یکم شد.

به گزارش تازه‌نیوز، استقلال و نفت مسجد سلیمان امروز (دوشنبه) در چارچوب هفته پایانی لیگ برتر فوتبال به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

با این نتیجه استقلال ۶۸ امتیازی شد و رکورد امتیازگیری تاریخ لیگ برتر را از آن خود کرد. شاگردان فرهاد مجیدی همچنین با نباختن در دیدار پایانی لیگ برتر، به اولین قهرمان بدون باخت این رقابت‌ها تبدیل شدند.

نفت مسجد سلیمان هم با ۲۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت.

نیمه نخست

استقلال بازی را هجومی شروع کرد و صالح حردانی روی یک ضدحمله سریع در دقیقه هفتم فرصت گشودن دروازه نفت را داشت که محسن‌زاده مانع شد.

در دقیقه ۲۸ ارسال جعفر سلمانی به روی دروازه با برخورد به مدافع حریف تغییر جهت داد و در آستانه ورود به دروازه توسط دروازه‌بان نفت به کرنر رفت.

در دقیقه ۳۳ نفت نخستین موقعیت جدی خود را خلق کرد که شوت امیر روستایی از کنار دروازه استقلال بیرون رفت.

در دقیقه ۳۹ آرمان رمضانی با ضربه سر دروازه نفت را تهدید کرد که توپ وارد دروازه نشد. رمضانی یک بار دیگر هم در موقعیت گلزنی قرار گرفت که این بار ضربه سر او مناسب نبود.

نیمه دوم

استقلال در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود و بازی مالکانه‌ای به نمایش گذاشت. آرمان رمضانی در دقیقه ۵۱ نخستین موقعیت خطرناک نیمه دوم را از دست داد. او پس از این که پاس بسیار خوبی در پشت مدافعان نفت مسجد سلیمان دریافت کرد، شوتش را به دروازه نفت زد اما محسن‌زاده مانع از باز شدن دروازه تیمش شد.

در ادامه استقلال چند موقعیت خطرناک دیگر هم به دست آورد که واکنش‌های محسن‌زاده و بی‌دقتی مهاجمان فرهاد مجیدی باعث شد که هیچ کدام از آن‌ها به گل تبدیل نشود. از آن طرف، نفت مسجد سلیمان چشم به استفاده از ضد حملات داشت.

زرد پوشان خوزستانی در دقیقه ۶۹ می‌توانستند با شوت خطرناک پیمان میری از پشت محوطه جریمه به گل برسند اما این توپ از کنار دروازه با فاصله کمی به بیرون فت.

بازی در ۱۵ دقیقه پایانی با وجود این که در اختیار استقلال داشت اما موقعیت خطرناکی روی دروازه نفت ایجاد نکرد تا بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

استقلال: سید حسین حسینی، مهدی مهدی‌پور، جعفر سلمانی، عارف غلامی، صالح حردانی (وریا غفوری، دقیقه ۶۱)، ابوالفضل جلالی، رافائل سیلوا (کارت زرد)، امیر حسین حسین‌زاده، زبیر نیک‌نفس (آمانوف، دقیقه ۸۱)، کوین یامگا (سبحان خاقانی، دقیقه ۴۶) و آرمان رمضانی (رودی ژستد، دقیقه ۶۱).

نفت: علی محسن‌زاده، علیرضا دغاغله، امیر روستایی (احمد الجبوری، دقیقه ۷۱)، امین اسدی، میثم نقی‌زاده، حسن مرادی‌فر، مجید عیدی، مجتبی مقتدایی، مسلم مجدمی، میلاد باقری و سید محمد خرم‌الحسینی (مهران امیری، دقیقه ۴۶).

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.