مالک جدید باشگاه چلسی مشخص شد

چلسی مالکیت کنسرسیوم تاد بولی بر این باشگاه را تایید کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، دولت انگلیس حدود سه ماه پیش اعلام کرد که رومن آبراموویچ را به دلیل ارتباط نزدیک با ولادمیر پوتین و دولت روسیه و پس از حمله نظامی این کشور به اوکراین در فهرست افراد تحریم شده قرار داده است. این اتفاق در شرایطی رخ داد که این مالک روس در حال بررسی پیشنهادات ارائه شده از سوی تاجرها و میلیاردرهای مختلف برای فروش این باشگاه بود و نهایتاً اکنون وضعیت آبی‌های لندن به شکل رسمی مشخص شده است.

به نقل از خبرآنلاین، بعد از کش و قوس‌هایی که در روزهای اخیر وجود داشت نهایتاً دقایقی پیش چلسی در بیانیه‌ای تاکید کرد که کنسرسیوم تاد بولی مالک جدید باشگاه است. به نظر می‌رسد که باشگاه لندنی با مبلغ ۴.۲۵ میلیون یورو به این کنسرسیوم فروخته شده است. البته پیش از این نیز فروش چلسی به تاد بولی مشخص شده بود اما بالاخره امروز مورد تایید باشگاه لندنی نیز قرار گرفت.

بولی درباره خرید باشگاه چلسی گفت: “ما مفتخریم که متولیان جدید باشگاه فوتبال چلسی هستیم. همه ما در هر دقیقه از هر مسابقه ۱۰۰ درصد حضور داریم. دیدگاه ما به‌عنوان مالک روشن است؛ ما می‌خواهیم باعث افتخار هواداران شویم، در کنار تعهد ما برای توسعه تیم جوانان و پرورش بهترین استعدادها. برنامه ما این است که در درازمدت در باشگاه سرمایه گذاری کنیم و با توجه به تاریخچه چشمگیر چلسی، این باشگاه را بسازیم. من شخصا می‌خواهم از وزرا و مقامات دولت بریتانیا و لیگ برتر برای تمام تلاش‌هایشان برای تحقق این امر تشکر کنم.”

این مطالب را از دست ندهید:

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.