خیانت ترکیه به ایران و همکاری با اسرائیل!

تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی همکاری آنکارا با این رژیم برای خنثی‌سازی حملات انتقام‌جویانه ایران در خاک ترکیه شد.

به گزارش تازه نیوز، کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی مدعی شد، سازمان امنیت این رژیم در تلاش برای خنثی‌سازی «حمله انتقام جویانه ایران» در ترکیه است و هشدار سفر به ترکیه همچنان برقرار است.

به نقل از فارس، این شبکه در ادامه ادعا کرد: «این ترس از این واقعیت ناشی می‌شود که ایرانی‌ها برای انتقام گرفتن در پاسخ به ترورهای منتسب به اسرائیل که برخی از آنها به موساد نسبت داده می‌شود، مصمم هستند. ایرانی‌ها به دلیل ناکامی در دستیابی به مقامات و شخصیت‌های ارشد اسرائیلی، در راستای هدف گرفتن گردشگران اسرائیلی در خارج کار می‌کنند».

کانال ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای خود اعلام کرد: «سرویس‌های اطلاعاتی ترکیه به اسرائیل در خنثی سازی این حمله ایران در خاک ترکیه کمک می‌کند و جنگ مغزها میان اطلاعات ترکیه و ایران برای خنثی سازی این حمله همواره در جریان است».

پس از هشدار مقامات رژیم صهیونیستی درباره سفر به ترکیه در ارتباط با ایران، آژانس‌های مسافرتی در اراضی اشغالی اعلام کردند که فروش بلیط پرواز به شهرهای ترکیه به‌طور چشمگیری در اراضی اشغالی کاهش یافته است.

همچنین شورای امنیت داخلی رژیم صهیونیستی ، در بحبوحه نگرانی از پاسخ ایران به ترور شهید «حسن صیادخدایی» از افسران ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هفته گذشته، هشدار به روز شده سفر را برای ترکیه صادر کرد.

7 نظر
 1. بی نام

  ترکیه سال هاست با سدسازیهاش،حمایت مستقیم از داعش و گروهکای افراطی دشمنیشو با ایران ثابت کرده فقط متاسفانه مسئولین این مملکت سرشونو مثل کبک زیر برف کردن

 2. یوسف

  چقدر تیتر این خبر ساده لوحانه است
  هر کشوری براساس منافع خود تصمیم میگیرد

  1. علیرضا

   ساده لوحانه طرز تفکر شماست. منافع هر کشوری نبایستی باعث ضرر رساندن به کشورهای دیگه بشه. قبل از هر نظری بد نیست کمی تامل کنیم.

 3. داودی

  ایران قابلیت انرا دارد که با یک اشاره مردم ترکیه انجا را بر سر اردوغان خائن اوار کنند نیازی به جنگ نیست

 4. احمدی

  باید جلوی سدسازی ترکیه را می گرفتیم . گردو غبار بخاطر سدسازی ترکیه هست

  1. خ.خ.ا

   با شایعه سازی مبالغه آمیز زمینه تنش و تفرقه را فراهم نکنیم. واقعیت آن است که۶۰درصد دشت های ایران به دلایل خشکسالی و عدم به بهره برداری مناسب از آب خاک فرونشست کرده و پدیده ریزگرد را بوجود آورده است.

 5. همدان

  ترکیه واسرائیل واذریایجان در اینده جنگی را بر علیه ایران خواهند کرد بدتر از صدام. ولی هنوز از امریکا مثل سگ می ترسن به ایران حمله کنند

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.